REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ – Krosno 2021

Pełny terminarz eWinner I liga żużlowa 2022

1. KOLEJKA

niedziela, 10 kwietnia 2022 / poniedziałek, 11 kwietnia 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Aforti Start Gniezno    45-45
Trans MF Devils Landshut Abramczyk Polonia Bydgoszcz    47-43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Cellfast Wilki Krosno  9.04.2022 godz. 16:30   39-51 
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź ROW Rybnik    51:39

2. KOLEJKA

sobota, 16 kwietnia 2022 / niedziela, 17 kwietnia 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Trans MF Devils Landshut    53-37
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Zdunek Wybrzeże Gdańsk    52-38
Aforti Start Gniezno H.Skrzydlewska Orzeł Łódź    35-55
Cellfast Wilki Krosno Stelmet Falubaz Zielona Góra 15.05.2022 godz. 19:15   0-40

3. KOLEJKA

niedziela, 24 kwietnia 2022 / poniedziałek, 25 kwietnia 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Cellfast Wilki Krosno 2.05.2022 godz. 20:30  40-50
Trans MF Devils Landshut Stelmet Falubaz Zielona Góra    42-48
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Aforti Start Gniezno    37-52
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź Abramczyk Polonia Bydgoszcz    39-51

4. KOLEJKA

niedziela, 1 maja 2022 / poniedziałek, 2 maja 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Zdunek Wybrzeże Gdańsk    47-43
Cellfast Wilki Krosno H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 1.05.2022 godz. 14:00  61-29
Abramczyk Polonia Bydgoszcz ROW Rybnik 15.05.2022 godz. 16:30  45-45
Aforti Start Gniezno Trans MF Devils Landshut 15.05.2022 godz. 16:30  52-38

5. KOLEJKA

sobota, 7 maja 2022 / niedziela, 8 maja 2022 / poniedziałek, 9 maja 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Aforti Start Gniezno   59-31
Trans MF Devils Landshut Zdunek Wybrzeże Gdańsk   47-43
Cellfast Wilki Krosno Abramczyk Polonia Bydgoszcz  13.05.2022 godz. 20:30 44-45
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź Stelmet Falubaz Zielona Góra   45-45

6. KOLEJKA

sobota, 21 maja 2022 / niedziela, 22 maja 2022 / poniedziałek, 23 maja 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Abramczyk Polonia Bydgoszcz    48-42
Trans MF Devils Landshut H.Skrzydlewska Orzeł Łódź    50-39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk ROW Rybnik    53-37
Aforti Start Gniezno Cellfast Wilki Krosno 23 maja 2022 r. godz. 18:00  29-61

7. KOLEJKA

sobota, 28 maja 2022 / niedziela, 29 maja 2022 / poniedziałek, 30 maja 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Stelmet Falubaz Zielona Góra    35-55
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Aforti Start Gniezno    49-41
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź Zdunek Wybrzeże Gdańsk    51-38
Cellfast Wilki Krosno Trans MF Devils Landshut  28.05.2022 godz. 16:30  47-43

8. KOLEJKA

sobota, 4 czerwca 2022 / niedziela, 5 czerwca 2022 / poniedziałek, 6 czerwca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra ROW Rybnik   56-34
Trans MF Devils Landshut Cellfast Wilki Krosno 24.06.2022 godz. 19:30  
Zdunek Wybrzeże Gdańsk H.Skrzydlewska Orzeł Łódź    51-39
Aforti Start Gniezno Abramczyk Polonia Bydgoszcz    36-54

9. KOLEJKA

sobota, 11 czerwca 2022 / niedziela, 12 czerwca 2022 / poniedziałek, 13 czerwca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10.07.2022  
Cellfast Wilki Krosno Aforti Start Gniezno 10.07.2022 godz. 16:30  
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Stelmet Falubaz Zielona Góra   49-41
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź Trans MF Devils Landshut   44-46

10. KOLEJKA

sobota, 18 czerwca 2022 / niedziela, 19 czerwca 2022 / poniedziałek, 20 czerwca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra H.Skrzydlewska Orzeł Łódź   57-33
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Trans MF Devils Landshut   48-42
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Cellfast Wilki Krosno   46-44
Aforti Start Gniezno ROW Rybnik 23.06.2022  

11. KOLEJKA

sobota, 25 czerwca 2022 / niedziela, 26 czerwca 2022 / poniedziałek, 27 czerwca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Abramczyk Polonia Bydgoszcz    
Trans MF Devils Landshut Aforti Start Gniezno    
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Stelmet Falubaz Zielona Góra    
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź Cellfast Wilki Krosno    

12. KOLEJKA

sobota, 2 lipca 2022 / niedziela, 3 lipca 2022 / poniedziałek, 4 lipca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Trans MF Devils Landshut    
Cellfast Wilki Krosno ROW Rybnik    
Abramczyk Polonia Bydgoszcz H.Skrzydlewska Orzeł Łódź    
Aforti Start Gniezno Zdunek Wybrzeże Gdańsk    

13. KOLEJKA

sobota, 16 lipca 2022 / niedziela, 17 lipca 2022 / poniedziałek, 18 lipca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Cellfast Wilki Krosno    
Trans MF Devils Landshut ROW Rybnik    
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Abramczyk Polonia Bydgoszcz    
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź Aforti Start Gniezno    

14. KOLEJKA

sobota, 23 lipca 2022 / niedziela, 24 lipca 2022 / poniedziałek, 25 lipca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik H.Skrzydlewska Orzeł Łódź    
Cellfast Wilki Krosno Zdunek Wybrzeże Gdańsk    
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Trans MF Devils Landshut    
Aforti Start Gniezno Stelmet Falubaz Zielona Góra    

PLAY OFF eWinner I liga 2022

Ćwierćfinały

15 runda
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

16 runda
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022

Półfinały

17 runda
piątek, 2 września 2022

18 runda
niedziela, 4 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 5 września 2022, piątek, 9 września 2022

Finał – Mecz o 1 miejsce

19 runda
niedziela, 11 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022, piątek, 16 września 2022

20 runda
niedziela, 18 września 2022

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022

Tabela eWinner I ligi żużlowej w sezonie 2022

Tabela eWinner 1. ligi żużlowej w sezonie 2022 – tabela uwzględnia spotkania 8. kolejki.

l.p. drużyna  mecz  bon  pkt  z  r  p +/-
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
10 3 18 7 1 2 +53
2
Stelmet Falubaz Zielona Góra
10 2 18 7 2 1 +114
3
Cellfast Wilki Krosno
8 0 10 5 0 3 +47
4
Trans MF Devils Landshut
9 1 9 4 0 5 -25
5
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
10 1 8 3 1 6 -48
6
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9 1 7 3 0 6 -28
7
ROW Rybnik
8 0 5 2 1 5 -36
8
Aforti Start Gniezno
8 0 5 2 1 5 -77