REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ – Krosno 2021

Pełny terminarz eWinner I liga żużlowa 2022

1. KOLEJKA

niedziela, 10 kwietnia 2022 / poniedziałek, 11 kwietnia 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Aforti Start Gniezno    
Trans MF Devils Landshut Abramczyk Polonia Bydgoszcz    
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Cellfast Wilki Krosno    
Orzeł Łódź ROW Rybnik    

2. KOLEJKA

sobota, 16 kwietnia 2022 / niedziela, 17 kwietnia 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Trans MF Devils Landshut    
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Zdunek Wybrzeże Gdańsk    
Aforti Start Gniezno Orzeł Łódź    
Cellfast Wilki Krosno Stelmet Falubaz Zielona Góra 25 kwietnia 2022  

3. KOLEJKA

niedziela, 24 kwietnia 2022 / poniedziałek, 25 kwietnia 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Cellfast Wilki Krosno    
Trans MF Devils Landshut Stelmet Falubaz Zielona Góra    
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Aforti Start Gniezno    
Orzeł Łódź Abramczyk Polonia Bydgoszcz    

4. KOLEJKA

niedziela, 1 maja 2022 / poniedziałek, 2 maja 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Zdunek Wybrzeże Gdańsk    
Cellfast Wilki Krosno Orzeł Łódź    
Abramczyk Polonia Bydgoszcz ROW Rybnik    
Aforti Start Gniezno Trans MF Devils Landshut    

5. KOLEJKA

sobota, 7 maja 2022 / niedziela, 8 maja 2022 / poniedziałek, 9 maja 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Aforti Start Gniezno    
Trans MF Devils Landshut Zdunek Wybrzeże Gdańsk    
Cellfast Wilki Krosno Abramczyk Polonia Bydgoszcz    
Orzeł Łódź Stelmet Falubaz Zielona Góra    

6. KOLEJKA

sobota, 21 maja 2022 / niedziela, 22 maja 2022 / poniedziałek, 23 maja 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Abramczyk Polonia Bydgoszcz    
Trans MF Devils Landshut Orzeł Łódź    
Zdunek Wybrzeże Gdańsk ROW Rybnik    
Aforti Start Gniezno Cellfast Wilki Krosno    

7. KOLEJKA

sobota, 28 maja 2022 / niedziela, 29 maja 2022 / poniedziałek, 30 maja 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Stelmet Falubaz Zielona Góra    
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Aforti Start Gniezno    
Orzeł Łódź Zdunek Wybrzeże Gdańsk    
Cellfast Wilki Krosno Trans MF Devils Landshut 6 czerwca 2022  

8. KOLEJKA

sobota, 4 czerwca 2022 / niedziela, 5 czerwca 2022 / poniedziałek, 6 czerwca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra ROW Rybnik    
Trans MF Devils Landshut Cellfast Wilki Krosno    
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Orzeł Łódź    
Aforti Start Gniezno Abramczyk Polonia Bydgoszcz    

9. KOLEJKA

sobota, 11 czerwca 2022 / niedziela, 12 czerwca 2022 / poniedziałek, 13 czerwca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Zdunek Wybrzeże Gdańsk    
Cellfast Wilki Krosno Aforti Start Gniezno    
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Stelmet Falubaz Zielona Góra    
Orzeł Łódź Trans MF Devils Landshut    

10. KOLEJKA

sobota, 18 czerwca 2022 / niedziela, 19 czerwca 2022 / poniedziałek, 20 czerwca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Orzeł Łódź    
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Trans MF Devils Landshut    
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Cellfast Wilki Krosno    
Aforti Start Gniezno ROW Rybnik    

11. KOLEJKA

sobota, 25 czerwca 2022 / niedziela, 26 czerwca 2022 / poniedziałek, 27 czerwca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Abramczyk Polonia Bydgoszcz    
Trans MF Devils Landshut Aforti Start Gniezno    
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Stelmet Falubaz Zielona Góra    
Orzeł Łódź Cellfast Wilki Krosno    

12. KOLEJKA

sobota, 2 lipca 2022 / niedziela, 3 lipca 2022 / poniedziałek, 4 lipca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Trans MF Devils Landshut    
Cellfast Wilki Krosno ROW Rybnik    
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Orzeł Łódź    
Aforti Start Gniezno Zdunek Wybrzeże Gdańsk    

13. KOLEJKA

sobota, 16 lipca 2022 / niedziela, 17 lipca 2022 / poniedziałek, 18 lipca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Stelmet Falubaz Zielona Góra Cellfast Wilki Krosno    
Trans MF Devils Landshut ROW Rybnik    
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Abramczyk Polonia Bydgoszcz    
Orzeł Łódź Aforti Start Gniezno    

14. KOLEJKA

sobota, 23 lipca 2022 / niedziela, 24 lipca 2022 / poniedziałek, 25 lipca 2022

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Orzeł Łódź    
Cellfast Wilki Krosno Zdunek Wybrzeże Gdańsk    
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Trans MF Devils Landshut    
Aforti Start Gniezno Stelmet Falubaz Zielona Góra    

PLAY OFF eWinner I liga 2022

Ćwierćfinały

15 runda
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

16 runda
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022

Półfinały

17 runda
piątek, 2 września 2022

18 runda
niedziela, 4 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 5 września 2022, piątek, 9 września 2022

Finał – Mecz o 1 miejsce

19 runda
niedziela, 11 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022, piątek, 16 września 2022

20 runda
niedziela, 18 września 2022

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022

Tabela eWinner I ligi żużlowej w sezonie 2022

Tabela eWinner 1. ligi żużlowej w sezonie 2022

l.p. drużyna  mecz  pkt  bon  z  r  p +/-
1
Cellfast Wilki Krosno
             
2
Stelmet Falubaz Zielona Góra
             
3
Aforti Start Gniezno
             
4
Trans MF Devils Landshut
             
5
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
             
6
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
             
7
Orzeł Łódź
             
8
ROW Rybnik