REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ – Krosno 2021

Pełny terminarz eWinner I liga żużlowa

1. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Unia Tarnów Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 kwietnia 2021 35-55
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Arged Malesa TŻ Ostrovia 29 kwietnia 2021 46-44
Aforti Start Gniezno Orzeł Łódź 4 kwietnia 2021  
ROW Rybnik Cellfast Wilki Krosno 4 kwietnia 2021  63-27

2. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Aforti Start Gniezno 25 maja 2021 59-31
Zdunek Wybrzeże Gdańsk ROW Rybnik 11 kwietnia 2021 45-45
Orzeł Łódź Unia Tarnów 10 kwietnia 2021 50-40
Cellfast Wilki Krosno Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 maja 2021 51-38

3. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Cellfast Wilki Krosno Orzeł Łódź 3 maja 2021 49-40
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Unia Tarnów 19 kwietnia 2021 54-35
ROW Rybnik Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 27 czerwca 2021  
Aforti Start Gniezno Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 maja 2021 50-39

4. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Unia Tarnów Aforti Start Gniezno 26 kwietnia 2021 42-48
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Abramczyk Polonia Bydgoszcz 24 kwietnia 2021 50-40
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Cellfast Wilki Krosno 24 kwietnia 2021 44-46
Orzeł Łódź ROW Rybnik 25 kwietnia 2021 45-43

5. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Cellfast Wilki Krosno Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 czerwca 2021 godz. 20:30  
Orzeł Łódź Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 12 czerwca 2021  
ROW Rybnik Unia Tarnów 12 czerwca 2021  
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Aforti Start Gniezno 14 czerwca 2021  

6. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno Cellfast Wilki Krosno 17 maja 2021 38-50
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Orzeł Łódź 15 maja 2021 44-45
Abramczyk Polonia Bydgoszcz ROW Rybnik 16 maja 2021 44-46
Unia Tarnów Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 15 maja 2021 33-57

7. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Cellfast Wilki Krosno Unia Tarnów 23 maja 2021 60-30
Orzeł Łódź Abramczyk Polonia Bydgoszcz 27 czerwca 2021  
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 24 maja 2021 49-41
ROW Rybnik Aforti Start Gniezno 24 maja 2021 50-40

8. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno ROW Rybnik  29 maja 2021  49-41
 Zdunek Wybrzeże Gdańsk Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 31 maja 2021  45-45
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Orzeł Łódź 30 maja 2021 48-42
Unia Tarnów Cellfast Wilki Krosno 29 maja 2021 godz. 16:00  44-46

9. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Orzeł Łódź Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 czerwca 2021 44-46
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Unia Tarnów 7 czerwca 2021 60-30
 ROW Rybnik Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 czerwca 2021 48-41
 Cellfast Wilki Krosno Aforti Start Gniezno 05 czerwca 2021 godz. 16:00 56-34

10. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno Abramczyk Polonia Bydgoszcz 20 czerwca 2021  
 Zdunek Wybrzeże Gdańsk Cellfast Wilki Krosno 20 czerwca 2021  
 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Orzeł Łódź 20 czerwca 2021  
Unia Tarnów ROW Rybnik 20 czerwca 2021  

11. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno Unia Tarnów 4 lipca 2021  
 ROW Rybnik Orzeł Łódź 4 lipca 2021  
Abramczyk Polonia Bydgoszcz  Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 lipca 2021  
Cellfast Wilki Krosno Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 lipca 2021  

12. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Unia Tarnów SpecHouse PSŻ Poznań 18 lipca 2021  
Orzeł Łódź Cellfast Wilki Krosno 18 lipca 2021  
 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski ROW Rybnik 18 lipca 2021  
 Zdunek Wybrzeże Gdańsk Aforti Start Gniezno 18 lipca 2021  

13. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 1 sierpnia 2021  
ROW Rybnik Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 sierpnia 2021  
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Cellfast Wilki Krosno 1 sierpnia 2021  
Unia Tarnów Orzeł Łódź 1 sierpnia 2021  

14. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Abramczyk Polonia Bydgoszcz 15 sierpnia 2021  
 Zdunek Wybrzeże Gdańsk Unia Tarnów 15 sierpnia 2021  
 Orzeł Łódź  Aforti Start Gniezno 15 sierpnia 2021  
Cellfast Wilki Krosno ROW Rybnik 15 sierpnia 2021  

Tabela eWinner I ligi żużlowej w sezonie 2021

Zaktualizowano po meczach 9. kolejki.

l.p. drużyna  mecz  pkt  bon  z  r  p +/-
 1

Cellfast Wilki Krosno

8 16 2 7 0 1  +54 
 2
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 
7 11 2 4 1 2 +86
 3
ROW Rybnik 
7 11 2 4 1 2 +45
 4
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
8 9 1 3 2 3 +12
 5
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
7 6 0 3 0 4 -5
 6
Aforti Start Gniezno
7 6 0 3 0 4 -47
 7
Orzeł Łódź
6 6 0 3 0 3 -4
 8
Unia Tarnów
8 0 0 0 0 8 -141