REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ – Krosno 2021

Pełny terminarz eWinner I liga żużlowa

1. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Unia Tarnów Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 kwietnia 2021 35-55
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Arged Malesa TŻ Ostrovia 29 kwietnia 2021 46-44
Aforti Start Gniezno Orzeł Łódź 25 czerwca 2021 59-31
ROW Rybnik Cellfast Wilki Krosno 4 kwietnia 2021  63-27

2. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Aforti Start Gniezno 25 maja 2021 59-31
Zdunek Wybrzeże Gdańsk ROW Rybnik 11 kwietnia 2021 45-45
Orzeł Łódź Unia Tarnów 10 kwietnia 2021 50-40
Cellfast Wilki Krosno Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 maja 2021 51-38

3. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Cellfast Wilki Krosno Orzeł Łódź 3 maja 2021 49-40
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Unia Tarnów 19 kwietnia 2021 54-35
ROW Rybnik Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 27 czerwca 2021 39-51
Aforti Start Gniezno Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 maja 2021 50-39

4. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Unia Tarnów Aforti Start Gniezno 26 kwietnia 2021 42-48
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Abramczyk Polonia Bydgoszcz 24 kwietnia 2021 50-40
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Cellfast Wilki Krosno 24 kwietnia 2021 44-46
Orzeł Łódź ROW Rybnik 25 kwietnia 2021 45-43

5. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Cellfast Wilki Krosno Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 czerwca 2021 godz. 20:30 44-46
Orzeł Łódź Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 12 czerwca 2021 44-46
ROW Rybnik Unia Tarnów 12 czerwca 2021 55-35
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Aforti Start Gniezno 14 czerwca 2021 62-28

6. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno Cellfast Wilki Krosno 17 maja 2021 38-50
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Orzeł Łódź 15 maja 2021 44-45
Abramczyk Polonia Bydgoszcz ROW Rybnik 16 maja 2021 44-46
Unia Tarnów Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 15 maja 2021 33-57

7. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Cellfast Wilki Krosno Unia Tarnów 23 maja 2021 60-30
Orzeł Łódź Abramczyk Polonia Bydgoszcz 27 czerwca 2021 51-39
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 24 maja 2021 49-41
ROW Rybnik Aforti Start Gniezno 24 maja 2021 50-40

8. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno ROW Rybnik 29 maja 2021  49-41
 Zdunek Wybrzeże Gdańsk Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 31 maja 2021  45-45
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Orzeł Łódź 30 maja 2021 48-42
Unia Tarnów Cellfast Wilki Krosno 29 maja 2021 godz. 16:00  44-46

9. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Orzeł Łódź Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 czerwca 2021 44-46
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Unia Tarnów 7 czerwca 2021 60-30
 ROW Rybnik Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 czerwca 2021 48-41
 Cellfast Wilki Krosno Aforti Start Gniezno 05 czerwca 2021 godz. 16:00 56-34

10. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno Abramczyk Polonia Bydgoszcz 20 czerwca 2021 44-46
 Zdunek Wybrzeże Gdańsk Cellfast Wilki Krosno 20 czerwca 2021 50-40
 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Orzeł Łódź 20 czerwca 2021 45-45
Unia Tarnów ROW Rybnik 20 czerwca 2021 38-52

11. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno Unia Tarnów 4 lipca 2021 59-31
 ROW Rybnik Orzeł Łódź 4 lipca 2021 50-40
Abramczyk Polonia Bydgoszcz  Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 lipca 2021 59-31
Cellfast Wilki Krosno Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 lipca 2021 godz. 14:00 50-40

12. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Unia Tarnów SpecHouse PSŻ Poznań 18 lipca 2021 27-63
Orzeł Łódź Cellfast Wilki Krosno 18 lipca 2021 51-39
 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski ROW Rybnik 18 lipca 2021 48-42
 Zdunek Wybrzeże Gdańsk Aforti Start Gniezno 18 lipca 2021 52-37

13. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Aforti Start Gniezno Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 2 sierpnia 2021 50-40
ROW Rybnik Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 sierpnia 2021 54-36
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Cellfast Wilki Krosno 1 sierpnia 2021 37-41
Unia Tarnów Orzeł Łódź 1 sierpnia 2021 54-36

14. KOLEJKA

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Abramczyk Polonia Bydgoszcz 15 sierpnia 2021 54-36
 Zdunek Wybrzeże Gdańsk Unia Tarnów 15 sierpnia 2021 49-41
 Orzeł Łódź  Aforti Start Gniezno 15 sierpnia 2021 52-38
Cellfast Wilki Krosno ROW Rybnik 15 sierpnia 2021 49-41

PLAY OFF eWinner I liga 2021

PÓŁFINAŁY

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
ROW Rybnik Arged Malesa TŻ Ostrovia 4 września 2021 44-45
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Cellfast Wilki Krosno 5 września 2021 45-45

PÓŁFINAŁY rewanże

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Cellfast Wilki Krosno  Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 września 2021 55-35
Arged Malesa TŻ Ostrovia ROW Rybnik 12 września 2021 59-31

FINAŁ eWinner 1. ligi żużlowej w sezonie 2021

Gospodarz Gość Termin meczu Wynik
Arged Malesa TŻ Ostrovia Cellfast Wilki Krosno   26 września 2021  
Cellfast Wilki Krosno   Arged Malesa TŻ Ostrovia

3 października 2021

godz. 16:30

 

Tabela eWinner I ligi żużlowej w sezonie 2021

Tabela po rundzie zasadniczej eWinner 1. ligi żużlowej w sezonie 2021:

l.p. drużyna  mecz  pkt  bon  z  r  p +/-
1
Cellfast Wilki Krosno
14 24 4 10 0 4  +52 
2
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
14 24 6 8 2 4 +104
3
ROW Rybnik
14 23 6 8 1 5 +81
4
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
14 20 4 7 2 5 +1
5
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
14 17 3 7 0 7 +61
6
Orzeł Łódź
14 15 2 6 1 7 -24
7
Aforti Start Gniezno
14 14 2 6 0 8 -46
8
Unia Tarnów
14 3 1 1 0 13 -229