Kadra Wilków Krosno

eWinner I liga - sezon 2021

Zawodnicy zagraniczni:

Andrzej Lebedev
Łotwa

Data urodzenia: 04.11.1994, Poprzedni klub w Polsce: ROW Rybnik (PGE Ekstraliga)

Vaclav Milik
Czechy

Data urodzenia: 22.05.1993, Poprzedni klub w Polsce: ROW Rybnik (PGE Ekstraliga)

Mathias Thoernblom
Szwecja

Data urodzenia: 14.07.1992, Poprzedni klub w Polsce: PSŻ Poznań (2. Liga)

Jan Kvech
Czechy

Data urodzenia: 18.10.2001, Poprzedni klub w Polsce : Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

Marko Lewiszyn
Ukraina

Data urodzenia: 31.08.2000, Poprzedni klub w Polsce : Lokomotiv Daugavpils (2019-2020)

Peter Ljung
Szwecja

Data urodzenia: 30.10.1982, Poprzedni klub w Polsce : Unia Tarnów (eWinner 1. Liga)

Jason Joergensen
Dania

Data urodzenia: 14.05.1998, Poprzedni klub w Polsce: PSŻ Poznań (2. Liga)

Witalij Kotlar
Rosja

Data urodzenia: 21.01.2001, Poprzedni klub w Polsce: –

Krajowi seniorzy:

Daniel Jeleniewski
Polska

Data urodzenia: 27.01.1983, Poprzedni klub w Polsce: Orzeł Łódź (eWinner 1. Liga)

Tobiasz Musielak
Polska

Data urodzenia: 18.08.1993, Poprzedni klub w Polsce: eWinner Apator Toruń

Mateusz Szczepaniak
Polska

Data urodzenia: 10.02.1987, Poprzedni klub w Polsce: ROW Rybnik (PGE Ekstraliga)

Patryk Wojdyło
Polska

Data urodzenia: 15.03.1999, Poprzedni klub w Polsce: Betard Sparta Wrocław (PGE Ekstraliga, sezon 2019), Kolejarz Opole (2. Liga, sezon 2019)

Juniorzy:

Bartosz Curzytek
Polska

Data urodzenia: 08.08.2003, Poprzedni klub w Polsce: Betard Sparta Wrocław (PGE Ekstraliga)

Seweryn Orgacki
Polska

Data urodzenia: 23.02.2005, Poprzedni klub w Polsce: GKM Grudziądz (PGE Ekstraliga)

Jakub Janik
Polska

Data urodzenia: 13.09.2000, Poprzedni klub w Polsce: eWinner Apator Toruń (eWinner 1. Liga)

Kacper Przybylski
Polska

Data urodzenia: 06.11.2003, Poprzedni klub w Polsce: –

Aleks Rydlewski
Polska

Data urodzenia: 20.02.2002, Poprzedni klub w Polsce: eWinner Apator Toruń (eWinner 1. Liga)

Sztab szkoleniowy:

Ireneusz Kwieciński

Data urodzenia: 19.12.1974,

trener drużyny i akademii szkoleniowej

Michał Finfa

Data urodzenia: 17.03.1988,

menedżer drużyny i dyrektor zarządzający klubu