Cellfast sponsorem tytularnym Wilków Krosno! [Wideo, foto]

Cellfast Wilki Krosno – to nowa nazwa drużyny żużlowej z Krosna. Pod takim szyldem krośnieński zespół wystartuje w najbliższym sezonie eWinner 1. Ligi, czyli bezpośredniego zaplecza PGE Ekstraligi.

– Do tej pory wspieraliśmy klub jako sponsor główny, a ponieważ bardzo sobie chwalimy tę współpracę, postanowiliśmy wejść w nazwę drużyny. Bardzo cieszymy się, że możemy wesprzeć przedsięwzięcie sportowe tak istotne dla mieszkańców Krosna i regionu – informuje prezes firmy Cellfast Andrzej Galak.

YouTube player

Krośnieńska firma powstała w 1990 roku. Cellfast to jeden z europejskich liderów w produkcji akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych. – Już na starcie projektu Wilki Krosno mówiliśmy, że liczymy na współpracę w dłuższej perspektywie. Przez dwa lata klub świetnie się rozwinął i awansował do wyższej ligi. Chcemy w tym uczestniczyć i jestem przekonany, że zespół będzie dostarczał wielu pozytywnych emocji – dodaje Andrzej Galak.

Przedstawiona przez kierownictwo Wilków wieloletnia strategia budowy profesjonalnego klubu, występującego co najmniej w pierwszej lidze, zyskała pełne poparcie władz firmy Cellfast.

Otwieramy nowy rozdział w historii krośnieńskiego żużla. Współpraca z firmą Cellfast to dla nas powód do dumy. Cieszymy się, że możemy dziś poinformować o tak ważnym wydarzeniu jak pozyskanie sponsora tytularnego dla Wilków. To dowód na to, że nasze działania spotykają się z pozytywnym odbiorem naszych partnerów mówi prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moment podpisania umowy pomiędzy firmą Cellfast i Wilkami Krosno. Od lewej prezes krośnieńskiego Grzegorz Leśniak i prezes firmy Cellfast Andrzej Galak.

– Nasz klub stał się już świetną platformą promocyjną dla miasta, firm działających w Krośnie i na Podkarpaciu. Teraz mecze z Krosna oraz wyjazdowe spotkania Wilków będą transmitowane w Canal+. Jednym z głównych celów Wilków Krosno, poza sukcesami sportowymi i skuteczną jazdą, jest budowanie długotrwałego zaufania naszych kibiców i sponsorów. Jedziemy w eWinner 1. Lidze jako Cellfast Wilki Krosno i czeka nas niezwykle emocjonujący sezon – podkreśla Grzegorz Leśniak.