Wystartował Plebiscyt Miss Startu Speedway Ekstraligi 2026!

24 czerwca wystartował konkurs Miss Startu Speedway Ekstraligi 2026. W tegorocznej edycji o głosy kibiców powalczą cztery przedstawicielki Wolf Girls Krosno.

Cellfast Wilki Krosno reprezentują: Kinga Najba, Jagoda Mrugał, Aleksandra Kukulińska i Marlena Sieniawska. Nasze Wilczyce współtworzą atmosferę meczów przy Legionów, wspierają drużynę podczas spotkań ligowych i są ważną częścią klubowej oprawy. Teraz czas, by wesprzeć je w ogólnopolskim głosowaniu. Zachęcamy wszystkich kibiców do oddawania głosów, udostępniania konkursu i pokazania siły krośnieńskiej Watahy.

Głosowanie dostępne jest pod adresem: https://ekstraliga.pl/se/glosowania/180182. Pierwszy etap głosowania, który wyłoni 8 kandydatek, trwa od 24 czerwca do 12 lipca.

Wspieramy Wolf Girls Krosno i walczymy o jak najlepszy wynik!

Przewijanie do góry