PÓŁNOC – POŁUDNIE JUŻ W NIEDZIELĘ. TO TRZEBA ZOBACZYĆ

To będzie wielka żużlowa uczta. Coraz bliżej do hitowego meczu Stolaro Północ – Stolarcent Południe, który odbędzie się już w niedzielę o godzinie 14 w Krośnie. Liczba biletów ograniczona!

Partnerem meczu Północ – Południe jest Krosno Miasto Szkła.

Przypomnijmy, że trenerem zespołu Południa jest Ireneusz Kwieciński, a w składzie jego ekipy są Tobiasz Musielak i Andzejs Lebedevs z Cellfast Wilków Krosno. Przy Legionów zameldują się w niedzielę wszyscy najlepsi zawodnicy eWinner 1.ligi. Emocje są gwarantowane.

Tobiasz Musielak otwiera skład Południa na mecz z Północą.            fot. Jarosław Pabijan

Ważna informacja jest taka, że z powodu ograniczeń liczby widzów mecz Północ – Południe będzie mogło zobaczyć na stadionie tylko 3000 osób. Do całościowej sprzedaży została przeznaczona tylko taka pula biletów. Przypominamy, że na powyższą imprezę nie obowiązują karnety.

Uwaga, kibice! Informujemy, że kasy biletowe przed niedzielnym meczem Stolaro Północ vs Stolarcent Południe (początek o 14) będą otwarte od godziny 11.00. W sprzedaży będą bilety i programy zawodów. Zachęcamy wciąż do zakupu wejściówek online. Zapraszamy na stronę internetową http://bilety.speedwayevents.pl

Ceny biletów

Bilet VIP – normalny 250 zł (catering, program, zestaw upominków, miejsce parkingowe), ulgowy – 100 zł (do 18. roku życia)

Bilety Trybuna Główna – normalny 35 zł, ulgowy 25 zł (osoby do 18. lat oraz emeryci i renciści), dziecięcy 5 zł (do 7. lat)

Bilety Trybuna Otwarta oraz oba wiraże – normalny 25 zł, ulgowy 20 zł (osoby do 18. lat oraz emeryci i renciści), dziecięcy 5 zł (do 7. lat)

Uwaga! Zawody będą rozgrywane zgodnie z regulaminem sanitarnym PZM. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje ograniczona liczba miejsc na widowni, tj. 50% pojemności stadionu (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko Covid-19).