ORLEN CELLFAST WILKI KROSNO

Tytularnym sponsorem żużlowej Akademii Cellfast Wilki Krosno oraz zespołu ORLEN Cellfast Wilki Krosno jest ORLEN. 

Na mocy zawartej umowy zespół z Krosna występuje w rozgrywkach U24 Ekstraligi i Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w sezonie 2024 pod nazwą ORLEN Cellfast Wilki Krosno. ORLEN wspiera również szkolenie adeptów żużlowych prowadzonych w krośnieńskim klubie.

ZREALIZOWANO PRZY POMOCY FINANSOWEJ MIASTA KROSNA

Na mocy zawartej umowy logotyp ORLEN jest wyeksponowany w centralnym miejscu kevlarów krośnieńskiego zespołu młodzieżowego rywalizującego w rozgrywkach DMPJ. Ekspozycje sponsora tytularnego Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno widnieją również na obszyciach motocykli juniorów oraz odzieży sportowej Akademii – m.in. na koszulkach i kurtkach. Logotyp ORLEN jest widoczny także na bandach reklamowych stadionu MOSiR w Krośnie oraz w materiałach marketingowych klubu informujących o działaniach żużlowej Akademii.

– Współpraca z największą polską firmą, jaką jest ORLEN, to dla nas powód do dumy i dowód na to, że nasza praca zostaje doceniana. Nawiązana współpraca oznacza dla naszego klubu nowe możliwości w zakresie pracy Akademii. Będziemy mogli zwiększyć zaangażowanie w rozwój naszych najmłodszych zawodników oraz adeptów przygotowujących się do uzyskania żużlowej licencji – podkreśla prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak.

– Otwieramy nowy rozdział w historii naszego klubu w obszarze szkolenia. Ta współpraca niesie ze sobą misję w postaci stworzenia odpowiednich warunków do szkolenia żużlowej młodzieży i zwiększa tym samym wartość naszego klubu – dodaje sternik krośnieńskiego żużla.

O działaniach Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno będzie można dowiedzieć się na bieżąco z mediów społecznościowych i oficjalnej strony klubu – wilkikrosno.pl