AKADEMIA ORLEN CELLFAST WILKI KROSNO

ZREALIZOWANO PRZY POMOCY FINANSOWEJ MIASTA KROSNA

Tytularnym sponsorem żużlowej Akademii Cellfast Wilki Krosno oraz zespołu ORLEN Cellfast Wilki Krosno jest Polski Koncern Naftowy ORLEN. 

Na mocy zawartej umowy zespół z Krosna występuje w rozgrywkach U24 Ekstraligi i Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w sezonie 2023 pod nazwą ORLEN Cellfast Wilki Krosno. PKN ORLEN wspiera również szkolenie adeptów żużlowych prowadzonych w krośnieńskim klubie.

Na mocy zawartej umowy logotyp ORLEN jest wyeksponowany w centralnym miejscu kevlarów krośnieńskiego zespołu młodzieżowego rywalizującego w rozgrywkach DMPJ. Ekspozycje sponsora tytularnego Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno widnieją również na obszyciach motocykli juniorów oraz odzieży sportowej Akademii – m.in. na koszulkach i kurtkach. Logotyp ORLEN jest widoczny także na bandach reklamowych stadionu MOSiR w Krośnie oraz w materiałach marketingowych klubu informujących o działaniach żużlowej Akademii.

– Współpraca z największą polską firmą, jaką jest PKN ORLEN, to dla nas powód do dumy i dowód na to, że nasza praca zostaje doceniana. Nawiązana współpraca oznacza dla naszego klubu nowe możliwości w zakresie pracy Akademii. Będziemy mogli zwiększyć zaangażowanie w rozwój naszych najmłodszych zawodników oraz adeptów przygotowujących się do uzyskania żużlowej licencji – podkreśla prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak.

– Otwieramy nowy rozdział w historii naszego klubu w obszarze szkolenia. Ta współpraca niesie ze sobą misję w postaci stworzenia odpowiednich warunków do szkolenia żużlowej młodzieży i zwiększa tym samym wartość naszego klubu – dodaje sternik krośnieńskiego żużla.

O działaniach Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno będzie można dowiedzieć się na bieżąco z mediów społecznościowych i oficjalnej strony klubu – wilkikrosno.pl