9. runda PGE Ekstraligi przed nami – jedziemy do Gorzowa

Już w piątek, 9 czerwca czekają nas kolejne żużlowe emocje! W ramach 9. rundy PGE Ekstraligi Cellfast Wilki Krosno zmierzą się na wyjeździe z ebut.pl Stalą Gorzów.

Drużyna z Gorzowa aktualnie zajmuje 3. miejsce w tabeli PGE Ekstraligi z dorobkiem 10 punktów. Pierwsze spotkanie obu ekip zakończyło się rezultatem 28:26 dla gorzowian. Cellfast Wilki z pewnością będą chciały powalczyć na wyjeździe o zwycięstwo oraz zdobycie punktu bonusowego. Stalowcy wystartują w optymalnym zestawieniu z Andersem Thomsenem, Martinem Vaculikiem i Szymonem Woźniakiem na czele. Również Cellfast Wilki wystawiają najmocniejszy możliwy skład. O zebranie jak największej liczby punktów będą walczyć między innymi Jason Doyle, Krzysztof Kasprzak, Andrzej Lebiediew czy Vaclav Milik. Zrehabilitować się za ostatnie słabsze występy będzie chciał Mateusz Świdnicki, który w minionych latach jeszcze w barwach Włókniarza Częstochowa prezentował się w Gorzowie z bardzo dobrej strony.

Awizowane składy:

ebut.pl Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Wiktor Jasiński
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Mateusz Bartkowiak

Cellfast Wilki Krosno:
1. Jason Doyle
2. Mateusz Świdnicki
3. Vaclav Milik
4. Krzysztof Kasprzak
5. Andrzej Lebiediew
6. Krzysztof Sadurski
7. Denis Zieliński

Start spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi stacja Eleven Sports 1. Trzymajcie kciuki i dopingujcie Cellfast Wilkom!