Żużlowy sezon czas zacząć! Zasady stadionowe meczu Wilki – Metalika Recycling Kolejarz

W sobotę o 11:45 na krośnieńskim torze rozpocznie się pierwszy mecz Wilków w ramach sezonu 2020. Rywalem naszej drużyny będzie Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. W składzie drużyny z Wielkopolski mogą wystartować zawodnicy ekstraligowej Unii Leszno. W Krośnie szykują się zatem wielkie emocje.
W sprzedaży zostały już ostatnie bilety. Zapraszamy do zakupu i dopingowaniu Wilkom na stadionie przy Legionów 1.

Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion i obecności na obiekcie należy stosować się do zasad bezpieczeństwa.

Otwarcie bram stadionu dla kibiców nastąpi o godzinie 10:15.

Zasady wejścia na stadion:
– każda osoba wchodząca na stadion będzie miała mierzoną temperaturę
– podczas wchodzenia na stadion należy zdezynfekować ręce
– podczas wchodzenia na obiekt, do momentu zajęcia miejsca, należy mieć założoną maseczkę. Również podczas przemieszczania się po obiekcie należy używać maseczki

Uwaga:
Zgodnie z rozporządzeniem rządowym dotyczącym uczestnictwa w imprezach sportowych prosimy o zajmowanie w rzędach co drugiego miejsca siedzącego. Przepis nie dotyczy rodzin oraz osób wspólnie mieszkających lub gospodarujących.

– Trybuna Kryta (czyli Sektory A i B) tworzy strefę rodzinną. Wejście na Trybunę Krytą możliwe jest tylko dla posiadaczy karnetów Trybuna Kryta.

– Trybuna Odkryta (czyli Sektory C, D, E i F) przeznaczona jest dla posiadaczy Karnetów Normalny Plus (miejsca numerowane), którzy tym samym mają pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc na Trybunie Odkrytej. Posiadacze pozostałych karnetów (Normalny, Ulgowy i Junior) oraz biletów (Normalny i Junior) mogą zajmować miejsca na Trybunie Odkrytej tylko w przypadku wolnych krzesełek. W przypadku braku wolnych miejsc siedzących na Trybunie Odkrytej prosimy o zajęcie miejsc stojących wokół pierwszego i drugiego wirażu z zachowaniem dystansu

W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w kasie stadionu. Wejściówki można cały czas kupować przez internet na kupbilet.pl (do domowego wydruku) lub w wilczym fan shopie w sklepie Sportbrand w Galerii Portius (ul. Bursaki 23a). Sklep w sobotę czynny jest od godziny 9.00.

Na stadionie będą czynne fan shopy z gadżetami i punkty gastronomiczne. Podczas zakupów prosimy o zachowanie odległości 1,5 m. Programy meczowe w cenie 10 zł do zakupu w fan shopach.

Wilki Krosno
9. Marcin Jędrzejewski
10. Damian Dróżdż
11. Eduard Krcmar
12. Andriy Karpov
13. Vadim Tarasenko
14.
15. Patryk Wojdyło

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
1. Damian Baliński
2. Keynan Rew
3. Szymon Szlauderbach
4. Anders Rowe
5. Jaimon Lidsey
6. Krzysztof Sadurski
7. Kacper Pludra

Zgodnie z regulaminem w awizowanych składach można dokonać dwóch zmian.