AGZ razem z Cellfast Wilkami. Jesteśmy coraz mocniejsi! [FOTO]

Miło nam poinformować, że do grona Partnerów Cellfast Wilki Krosno na sezon 2022 dołączyła firma AGZ Sp. z o.o. Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata. Krośnieńska firma AGZ działa na rynku krajowym już od ponad dwudziestu lat. Specjalizuje się w projektowaniu i budowie sieci elektroenergetycznych, teletechnicznych – miedzianych i światłowodowych oraz instalacji wewnętrznych i niskonapięciowych.

Na zdjęciu od lewej: wiceprezes Cellfast Wilki Krosno Robert Węgrzyn, prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak, prezes firmy AGZ Grzegorz Zarzycki oraz członek zarządu firmy AGZ Jakub Zarzycki.

Współpraca pomiędzy klubem Cellfast Wilki i AGZ rozpoczęła się w trakcie sezonu 2021. Teraz obie strony podpisały umowę na nowy sezon. – Wilki wsparliśmy po raz pierwszy przed kilkoma miesiącami. Sezon zakończył się świetnym wynikiem sportowym i szybko uznaliśmy, że działamy dalej razem. Jesteśmy pod wrażeniem rozwoju klubu i chcemy przyczynić się do kolejnych sukcesów – powiedział po złożeniu podpisów pod umową prezes firmy AGZ Sp. z o.o. Grzegorz Zarzycki.

Logotypy firmy AGZ będą znajdować się między innymi na teamowych kevlarach i koszulkach żużlowców Cellfast Wilków w sezonie 2022. 

– Cieszymy się, że możemy dziś, już w świątecznym okresie przekazać tak dobrą informację jaką jest podpisanie umowy o współpracy z firmą AGZ. Poza sukcesami sportowymi jednym z głównych celów naszego klubu jest właśnie budowa długotrwałego zaufania naszych kibiców i sponsorów. Pozyskanie tak dużego i ważnego partnera jest dowodem na to, że Cellfast Wilki rozwijają się w odpowiednim kierunku – podkreślił prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

Polecamy serwis internetowy firmy AGZ: agz.com.pl

Profil w portalu facebook: facebook.com/agz