Co za mecz! To już w niedzielę 12 maja! Awizowane składy na bitwę Wilki – ZOOleszcz Polonia

W najbliższą niedzielę Wilki Krosno podejmą przed własną publicznością ZOOleszcz Polonię Bydgoszcz w meczu VI rundy 2 Ligi Żużlowej. Poznaliśmy już awizowane składy oby zespołów. Warto podkreślić, że w zestawieniu Wilków znalazł się Joshua Pickering dla którego niedzielny mecz będzie debiutanckim startem w lidze polskiej. Australijczyk, który w brytyjskiej Championship broni barw Edinburgh Monarchs notuje bardzo dobre wyniki.

Wilki Krosno:
9. Paweł Hlib
10. Nicklas Porsing
11. Lars Skupień
12. Joshua Pickering
13. Andriy Karpov
14.
15. Patryk Zieliński

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz:
1. Kamil Brzozowski
2. Valentin Grobauer
3. Joshua Grajczonek
4. Dimitri Berge
5. Rene Bach
6. Tomasz Orwat
7. Marcel Studziński

Początek meczu: 17:00
Sędzia: Kacper Bryła
Komisarz toru: Krzysztof Guz

Przedsprzedaż biletów na mecz Wilki Krosno – ZOOleszcz Polonia będzie miała miejsce w kasie stadionu (kiosk) od strony placu targowego w sobotę 11 kwietnia od godziny 11 do 14. W dniu meczowym sprzedaż biletów w kasie (kiosku) od strony placu targowego ruszy o godzinie 13, a pozostałych kasach o godzinie 15. Otwarcie wejścia na stadion dla kibiców będzie miało miejsce w niedzielę o godzinie 15.

Wejściówki do domowego wydruku dostępne są tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0348 lub stacjonarnie we wszystkich salonach Empik, STS i Kolporter w Polsce.
Empik w Krośnie: Galeria Krosno przy ul. Legionów 17
Punkty STS w Krośnie: Piłsudskiego 39, Powstańców Warszawskich 2 lub Kisielewskiego 4/6a.
Punkty Kolportera w Rzeszowie: m.in. Przemysłowa 3, Rejtana 69.

Na stadionie zlokalizowanych będzie aż pięć punktów gastronomicznych z pysznym jedzeniem z grilla, napojami i piwem. W strefie Kinder obok trybuny odkrytej na milusińskich i ich rodziców będą czekać atrakcje w postaci: malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, autka akumulatorowe, giętkie balony, wata cukrowa, popcorn i frytki. 

Dla młodzieży dostępny będzie symulator jazdy ze szkoły krośnieńskiego “mechanika”. Na stadionie nie zabraknie oczywiście maskotki Wilka, któremu podczas meczu zostanie nadana nazwa. Z tej okazji niespodziankę dla kibiców przygotował partner techniczny naszego klubu – firma Resgraph.

Z powodu olbrzymiego zainteresowania klubowymi gadżetami Wilków zostanie uruchomiony drugi fan shop podczas meczu, zlokalizowany na terenie stadionu przy bramie głównej. W obu punktach z gadżetami dostępne będą oryginalne klubowe czapeczki, koszulki t-shirt, kurtki, długopisy, podkładki pod program, kominy na szyje, koszulki polo, kubki, naklejki i programy meczowe.

Cały asortyment z wilczymi gadżetami dostępny jest na co dzień również w sklepie Trzynastka w galerii Portius przy ul. Bursaki 29a.