Będzie gorąco! W niedzielę musimy pokonać Polonię Piła!

Fani żużla na Podkarpaciu odliczają już dni i godziny do arcyciekawi zapowiadającego się meczu Wilki Krosno – Euro Finannce Polonia Piła. Nasz zespół koniecznie chce wygrać i zrewanżować się tym samym za porażkę w Pile 35:54. Spotkanie Wilków ze spadkowiczem z pierwszej ligi odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 czerwca 2019 roku o 17 na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie.

Dodatkowe smaczku dodaje fakt, że Wilki i drużyna z Piły rywalizują o miejsce w pierwszej czwórce na koniec rundy zasadniczej i tym samym jazdę w fazie play-off drugiej ligi.

Będzie to spotkanie w ramach 8. kolejki II ligi, zatem otwierające rundę rewanżową.

Wejściówki do domowego wydruku dostępne są tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0354 lub stacjonarnie we wszystkich salonach Empik, STS i Kolporter w Polsce.
Empik w Krośnie: Galeria Krosno przy ul. Legionów 17
Punkty STS w Krośnie: Piłsudskiego 39, Powstańców Warszawskich 2 lub Kisielewskiego 4/6a.
Punkty Kolportera w Rzeszowie: m.in. Przemysłowa 3, Rejtana 69.

Gwiazdą w drużynie Euro Finannce Polonii jest Szwed Tomas H. Jonasson. Lider gości z Piły ma na koncie między innymi występy w turniejach elitarnego cyklu Grand Prix czy indywidualne mistrzostwo Szwecji. Mocnymi punktami Polonii są również Polacy – Oskar Bober i Patryk Dolny.
Emocji na torze w Krośnie, tak jak podczas wcześniejszych tegorocznych spotkań, z pewnością nie zabraknie.
Krośnieńska ekipa nie myśli o niczym innym jak zwycięstwie. Znów szalonym szarżami będą chcieli popisywać się m.in. Paweł Hlib czy Andriej Karpow.

Ciekawie będzie także na samym stadionie. Publiczność będzie zabawiała maskotka Wilka – Wolfik.
Tradycyjnie zapraszamy na stadion znacznie wcześniej przed meczem. Na specjalnym stoisku będzie można zaopatrzyć się w klubowe gadżety, m.in. oficjalną koszulkę klubu i czapeczkę teamu Wilki. Z kolei w punktach gastronomicznych serwowane będą napoje, w tym piwo oraz pyszne specjały z grilla i nie tylko.