Będzie gorąco! W niedzielę musimy pokonać Polonię Piła!

Fani żużla na Podkarpaciu odliczają już dni i godziny do arcyciekawi zapowiadającego się meczu Wilki Krosno – Euro Finannce Polonia Piła. Nasz zespół koniecznie chce wygrać i zrewanżować się tym samym za porażkę w Pile 35:54. Spotkanie Wilków ze spadkowiczem z pierwszej ligi odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 czerwca 2019 roku o 17 na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie.

IMG 0321

Dodatkowe smaczku dodaje fakt, że Wilki i drużyna z Piły rywalizują o miejsce w pierwszej czwórce na koniec rundy zasadniczej i tym samym jazdę w fazie play-off drugiej ligi.

Będzie to spotkanie w ramach 8. kolejki II ligi, zatem otwierające rundę rewanżową.

Wejściówki do domowego wydruku dostępne są tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0354 lub stacjonarnie we wszystkich salonach Empik, STS i Kolporter w Polsce.
Empik w Krośnie: Galeria Krosno przy ul. Legionów 17
Punkty STS w Krośnie: Piłsudskiego 39, Powstańców Warszawskich 2 lub Kisielewskiego 4/6a.
Punkty Kolportera w Rzeszowie: m.in. Przemysłowa 3, Rejtana 69.

Gwiazdą w drużynie Euro Finannce Polonii jest Szwed Tomas H. Jonasson. Lider gości z Piły ma na koncie między innymi występy w turniejach elitarnego cyklu Grand Prix czy indywidualne mistrzostwo Szwecji. Mocnymi punktami Polonii są również Polacy – Oskar Bober i Patryk Dolny.
Emocji na torze w Krośnie, tak jak podczas wcześniejszych tegorocznych spotkań, z pewnością nie zabraknie.
Krośnieńska ekipa nie myśli o niczym innym jak zwycięstwie. Znów szalonym szarżami będą chcieli popisywać się m.in. Paweł Hlib czy Andriej Karpow.
insta wilki polonia piła
Ciekawie będzie także na samym stadionie. Publiczność będzie zabawiała maskotka Wilka – Wolfik.
Tradycyjnie zapraszamy na stadion znacznie wcześniej przed meczem. Na specjalnym stoisku będzie można zaopatrzyć się w klubowe gadżety, m.in. oficjalną koszulkę klubu i czapeczkę teamu Wilki. Z kolei w punktach gastronomicznych serwowane będą napoje, w tym piwo oraz pyszne specjały z grilla i nie tylko.
bilety 1