Już w piątek derby Wilki – RzTŻ Rzeszów! Tu kupicie bilety

Dwa mecze, dwa zwycięstwa – to bilans Wilków Krosno na starcie nowego sezonu 2. Ligi Żużlowej 2020. Rozgrywki nabierają tempa bowiem już w najbliższy piątek 14 sierpnia czeka nas elektryzujące starcie z RzTŻ-em Rzeszów.

Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Legionów 1 w Krośnie

UWAGA! LICZBA BILETÓW MOCNO OGRANICZONA! Decyduje zasada kto pierwszy zakupi wejściówkę ten lepszy. W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w kasach stadionu!

W drużynie z Rzeszowa nie brakuje doskonale znanych w Krośnie twarzy. RzTŻ ma w składzie między innymi Patryka Rolnickiego czy Patricka Hansena, którzy przed rokiem startowali w krośnieńskim zespole.
Liderem gości jest Dawid Lampart. W Krośnie zapewne pojawi się również dobrze znający tor przy Legionów Dawid Stachyra. Goście przyjadą do Krosna wzmocnieni juniorem z ekstraligowego GKM-u Grudziądz – Marcinem Turowskim.

Asem w talii krośnieńskiej drużyny powinien być Rosjanin Vadim Tarasenko, który do tej pory startował wyłącznie w 1. Ligi Żużlowej. Jego transfer z Lokomotivu Daugavpils do Krosna był jednym z najgłośniejszych tej zimy w 2. Lidze Żużlowej.
Ważne role powinni odegrać również Eduard Krcmar i Andriej Karpow. Do tego na sporo punktów liczą krajowi seniorzy Marcin Jędrzejewski i Damian Dróżdż. Wiele wskazuje na to, że gościem w Krośnie na pozycji juniora będzie rewelacyjnie spisujący się w eWinner 1. Lidze Mateusz Cierniak z Unii Tarnów. Będzie tworzył młodzieżowy duet z Patrykiem Wojdyło.

Szykują się wielkie emocje na stadionie przy ulicy Legionów 1 w Krośnie! Start pierwszego biegu już o 16:00.

Cennik biletów na mecz Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów:
Bilet Normalny – 35 zł
Bilet Junior (dla osób od 10 do 15 roku życia) – 18 zł

UWAGA! W dniu meczu kasy stadionu będą nieczynne!

Tu kupicie karnety i bilety:

– przez całą dobę bilety do domowego wydruku na kupbilet.pl

– wszystkie salony Empik w Polsce (m.in. w Galerii Krosno przy Legionów 17, Millenium Hall w Rzeszowie przy Kopisto 1)

saloniki Kolportera

– wilczy fan shop – sklep Sportbrand w Galerii Portius przy Bursaki 23a
sklep czynny od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00

biuro klubu Wilki Krosno przy Legionów 1
biuro czynne od wtorku do czwartku od godz. 10.00 do 16.00