Są już bilety na wielki hit sezonu! Mecz Krosno kontra Opole o awans do eWinner 1. Ligi!!

W serwisie kupbilet.pl oraz salonach Empik i Kolporter ruszyła sprzedaż biletów na wielki hit sezonu w Krośnie. W niedzielę 4 października o godz. 11:45 na stadionie przy Legionów 1 odbędzie się spotkanie Wilków z OK Bedmet Kolejarzem Opole. To mecz decydujący o awansie do eWinner 1. Ligi na sezon 2021. Przypomnijmy, że opolanie przed sezonem byli uważani za głównego faworyta rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. W pierwszy meczu w stolicy polskiej piosenki górą były jednak Wilki, które pokonały gospodarzy 50:39.

4 października podczas konfrontacji Wilki Krosno – OK Bedmet Kolejarz Opole szykują się wielkie emocje w każdym wyścigu!

UWAGA! LICZBA BILETÓW MOCNO OGRANICZONA! Decyduje zasada kto pierwszy zakupi wejściówkę ten lepszy. W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w kasach stadionu! Bardzo możliwe, że pula biletów zostanie wyczerpana przed dniem rozegrana spotkania, podobna sytuacja miała już miejsce podczas derbów Podkarpacia Wilki – RzTŻ.

Drużynę z Krosna do wygranej ma poprowadzić niekwestionowany lider Wilków – Rosjanin Vadim Tarasenko. Na pewno efektownymi szarżami znów będzie popisywał się Andriej Karpow. Ekipa z Opola z pewnością pośle do boju przeciwko Wilkom najmocniejszy skład na czele z Australijczykiem Samem Mastersem. Ponadto w ekipie Marka Mroza groźni będą Duńczycy Rene Bach i Mads Hansen oraz krajowi seniorzy – Oskar Polis i Hubert Łęgowik.

Tradycyjnie na stadionie w Krośnie dostępne będą fan shopy – namioty z gadżetami oraz punkty gastronomiczne z pysznym jedzeniem oraz piwem.

Cennik biletów na mecz Wilki Krosno – OK Bedmet Kolejarz Opole:
Bilet Normalny – 35 zł
Bilet Junior – 18 zł
Bilety Junior obowiązują dla osób od 10 do 15 roku życia.

Tu kupicie bilety:

– przez całą dobę bilety do domowego wydruku na kupbilet.pl

– wszystkie salony Empik w Polsce (m.in. w Galerii Krosno przy Legionów 17, Millenium Hall w Rzeszowie przy Kopisto 1)

saloniki Kolportera

Od najbliższego czwartku – 24 września bilety będą dostępne również w poniższych lokalizacjach:

– wilczy fan shop – sklep Sportbrand w Galerii Portius przy Bursaki 23a
sklep czynny od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00, w soboty od 9.00 do 20.00

biuro klubu Wilki Krosno przy Legionów 1
biuro czynne od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 17.00