Dodatkowa pula karnetów! Są też bilety na inaugurację sezonu!

To już w najbliższą sobotę 1 sierpnia na stadionie przy Legionów w Krośnie! Długo wyczekiwana inauguracja sezonu 2020 w 2. Lidze Żużlowej. Zespół Wilków Krosno podejmie bardzo niewygodnego przeciwnika – drużynę Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz. W składzie naszych rywali mogą pojawić się ekstraligowcy z Unii Leszno – Jaimon Lidsey, Bartosz Smektała i Dominik Kubera.

Dzięki wprowadzeniu nowego rozporządzenia rządowego odnośnie zwiększenia liczby kibiców na stadionach mecze żużlowe w Krośnie będzie mogło oglądać ponad dwa i pół tysiąca widzów. Rozpoczęliśmy tym samym sprzedaż dodatkowej puli karnetów na sezon 2020 oraz biletów na konfrontację z drużyną z Rawicza. Asem w talii krośnieńskiej drużyny powinien być Rosjanin Vadim Tarasenko, który do tej pory startował wyłącznie na bezpośrednim zapleczu PGE Ekstraligi. Jego transfer z Lokomotivu Daugavpils do Krosna był jednym z najgłośniejszych tej zimy w 2. Lidze Żużlowej. W zespole trenera Janusza Ślączki powinni zadebiutować również krajowi seniorzy – Marcin Jędrzejewski i Damian Dróżdż. Ponadto w składzie mogą znaleźć się Czech Eduard Krcmar, doskonale znany w Krośnie Andriej Karpov czy też czwarty zawodnik indywidualnych mistrzostw Szwecji sprzed kilku dni Mathias Thornblom.

Szykują się wielkie emocje na stadionie przy ulicy Legionów 1 w Krośnie! Start pierwszego biegu już o 11:45.

UWAGA: LICZBA MIEJSC NA STADIONIE I TYM SAMYM LICZBA KARNETÓW I BILETÓW JEST BARDZO MOCNO OGRANICZONA!

Cennik karnetów na sezon 2020:

Karnet Normalny Plus – 150 zł
Karnet Junior (dla osób od 10 do 15 roku życia) – 50 zł
Karnet Auto (wjazd dla samochodu na stadion) – 120 zł

Uwaga: Zakup karnetu daje oszczędności w przeliczeniu na ceny pojedynczych biletów. Dodatkowo ceny biletów na derby Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów mogą być wyższe od cen na spotkanie z drużyną z Rawicza. Posiadanie karnetu numerowanego daje prawo pierwokupu tego samego miejsca – krzesełka na sezon 2021.

Cennik biletów na mecz Wilki Krosno – Metalika Recycling Kolejarz:
Bilet Normalny – 35 zł
Bilet Junior (dla osób od 10 do 15 roku życia) – 18 zł

Tu kupicie karnety i bilety:

biuro klubu Wilki Krosno przy Legionów 1
biuro czynne codziennie od godz. 10.00 do 17.00

sklep Sportbrand w Galerii Portius przy Bursaki 23a
sklep czynny od pon. – pt od 10.00 do do 20.00
w soboty od 9.00 do 18.00

– przez całą dobę bilety do domowego wydruku na kupbilet.pl

Zarówno karnety jak i bilety gwarantują wejście na mecze przy Legionów 1 W Krośnie. Regulamin organizacyjny meczu z drużyną z Rawicza opublikujemy w piątek 31 lipca.