Bilety na hitowe starcie z Tauron Włókniarzem Częstochowa już w sprzedaży!

Wielkie żużlowe emocje w Krośnie coraz bliżej! Już w piątek 16 czerwca 2023 roku o godz. 20.30 na fanów żużla czeka wielka dawka emocji. W ten dzień stadion żużlowy w Krośnie będzie areną niezwykle ciekawie zapowiadającego się spotkania żużlowej PGE Ekstraligi. Drużyna Cellfast Wilki podejmie kandydata do medalu – Tauron Włókniarz Częstochowa.
Krośnieński zespół walczy o utrzymanie w najmocniejszej żużlowej lidze świata i chce maksymalnie wysoko zawiesić poprzeczkę utytułowanemu przeciwnikowi. Cellfast Wilki przystąpią do konfrontacji w najmocniejszym zestawieniu. Przed krośnieńską publicznością zaprezentują się Jason Doyle i Krzysztof Kasprzak. Ponadto w szeregach ekipy menedżera Michała Finfy nie zabraknie Andrzeja Lebiediewa czy Vaclava Milika. Goście spod Jasnej Góry pojawią się w Krośnie ze swoimi dwiema duńskimi gwiazdami – Leonem Madsenem i Mikkelem Michelsenem. Do tego „Lwy” będą reprezentować jeszcze między innymi Kacper Woryna czy Maksym Drabik.

Zapowiadają się wielkie emocje! Otwarcie bram stadionu dla kibiców o godz. 18.30. Dla kibiców gości (bilet SEKTOR GOŚCI) przygotowano miejsce na krzesełkach na wysokości wyjścia z drugiego wirażu.

Każda osoba chcąca wejść na stadion musi posiadać karnet lub bilet. Dotyczy to również dzieci dla których w siedzibie klubu można zakupić całosezonowy karnet w cenie 15 zł. Pojedynczy bilet na jeden mecz dla dzieci do 6 roku życia kosztuje 5 zł.

W siedzibie klubu Cellfast Wilki (sklep klubowy na stadionie) w Krośnie przy ul. Legionów 1 ruszyła sprzedaż biletów na tę arcyciekawie zapowiadającą się konfrontację. Dostępna jest również ograniczona pula biletów numerowanych, przypisanych do poszczególnych krzesełek na trybunie odkrytej (sektory C, D, E, F, G). Decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Partnerem meczu Cellfast Wilki Krosno – Tauron Włókniarz Częstochowa jest hurtownia kwiatów Evergreen Flowers.

Sklep klubowy czynny jest w dni robocze w godzinach od 9 do 17. Sklep będzie czynny również w najbliższy piątek 9 czerwca (od godz. 9 do 17) oraz w najbliższą sobotę 10 czerwca (od godz. 10 do 15).

Nie przyjmujemy rezerwacji biletów. W sklepie istnieje możliwość zapłaty zarówno kartą (w tym blikiem) jak i gotówką. W sklepie klubowym dostępne są również bilety nienumerowane. Wejściówki nienumerowane można kupić również przez internet w serwisie KupBilet.pl

CENNIK BILETÓW:

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory C, D – 70 zł

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory E, F, G – 60 zł

Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące – 45 zł

Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł

Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 25 zł

Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł

Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców z Gorzowa) – 50 zł

Bilety nienumerowane można zakupić również do własnego wydruku w serwisie KupBilet.pl

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.