Domowy mecz z ROW Rybnik już w niedzielę!

Coraz bliżej kolejnych żużlowych emocji na stadionie przy ul. Legionów 1. Cellfast Wilki Krosno już w najbliższą niedzielę powalczą o kolejne punkty do ligowej tabeli. Tym razem rywalem naszej „Watahy” będzie ROW Rybnik.

W pierwszym starciu, które miało miejsce na terenie rywala, Cellfast Wilki okazały się zdecydowanie lepsze od rybniczan, wygrywając 50:40. Przypomnijmy, iż obecnie nasza drużyna plasuje się na 4. miejscu, a rybniczanie na ostatniej, 8. lokacie w tabeli. Tym samym goście będą usiłowali wydostać się z pozycji potencjalnego spadkowicza z eWinner 1. Ligi. W składzie ROW-u najprawdopodobniej pojawi się startujący w minionych latach w „wilczych” barwach Patryk Wojdyło. Pomimo ostatnich problemów zdrowotnych Krzysztofa Sadurskiego niewykluczone, że Cellfast Wilki wystartują w optymalnym składzie.

– Przed nami bardzo ciekawie zapowiadający się mecz. Czeka nas ciężka przeprawa, bowiem mówiąc kolokwialnie, goście z Rybnika przyjadą do nas z nożem na gardle – zapowiada menedżer Cellfast Wilków, Michał Finfa. – Zapewne rybniczanie wysoko zawieszą nam poprzeczkę. Oczywiście znamy siłę swojej drużyny i jedziemy po zwycięstwo. Zapraszamy wszystkich na stadion. Liczymy na dobry doping i razem z naszymi kibicami chcemy po meczu cieszyć się z trzech punktów. Krzysztof Sadurski czuje się coraz lepiej i jest szansa, że wróci do składu już w niedzielę – dodaje Finfa.

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 3 lipca o godzinie 14:00. Bilety na mecz wciąż dostępne w sklepie klubowym – codziennie do piątku od 10 do 17. Można je również nabyć drogą internetową (konieczność samodzielnego wydruku) na https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0522/opis oraz w dniu meczu w kasach przy bramach stadionu od godziny 11:00. Dzieci do lat 6 (rocznikowo) – wstęp wolny pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach opiekuna lub miejsca stojącego. Nie może was zabraknąć!