Finał CANAL+ online IMP w Krośnie nie doszedł do skutku

Przeniesiony z niedzieli 30 lipca finał CANAL+ online IMP w Krośnie niestety nie doszedł do skutku w nowym terminie – 31 lipca.

Wszystkie strony dążyły do tego, by turniej się odbył. Ostatecznie po próbie toru uznano jednak, że warunki były zbyt trudne. Kibice, których w imieniu organizatorów serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za kupione bilety. Po analizie sytuacji i odtworzeniu przebiegu wydarzeń wydamy stosowne oświadczenie.

Kibice, którzy kupili wejściówki na zawody mogą domagać się zwrotu pieniędzy za bilety:
– Bilety kupione stacjonarnie w siedzibie klubu Cellfast Wilki Krosno – należy zgłosić się – od 1 sierpnia – z zakupionym biletem do sklepu klubowego na stadionie przy ul. Legionów 1 w godzinach 9.30-17.00
– Bilety kupione online w serwisie ebilet.pl – o zwrot należy występować za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego na stronie https://www.ebilet.pl/kontakt
– Bilety kupione w kasach stadionu w dniu 30 lipca – prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefonicznie – https://www.ebilet.pl/kontakt. Tych klientów prosimy o przesłanie w formularzu zdjęcia biletu oraz podanie numeru konta, na który ma pójść zwrot.
– Bilety kupione w kasach stadionu w dniu 31 lipca – zwroty były prowadzone w kasach. Jeśli ktoś nie zdążył go dokonać, należy zgłosić się z zakupionym biletem do siedziby klubu Cellfast Wilki Krosno przy ul. Legionów 1. Zwroty będą realizowane od 1 sierpnia w godzinach 9:30-17:00 w sklepie klubowym.