Bilety na wielki finał Krosno – Zielona Góra już w sprzedaży! Pierwszeństwo dla posiadaczy karnetów!

Szykuje się wielkie żużlowe widowisko w Krośnie! Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy Legionów 1 odbędzie się pierwszy finałowy mecz Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra o awans do PGE Ekstraligi 2023.

To jedno z najważniejszych spotkań w historii krośnieńskiego żużla. Przypomnijmy, że w półfinale eWinner 1 Ligi Cellfast Wilki pokonały H. Skrzydlewska Orzeł Łódź a zielonogórzanie okazali się lepsi w półfinałowej rywalizacji od Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

Pewne jest jedno, emocji w starciu Cellfast Wilków ze Stelmet Falubazem z pewnością nie zabraknie. Obie drużyny przystąpią do rywalizacji w swoich najmocniejszych składach. Krośnian do triumfu nad spadkowiczem z PGE Ekstraligi chcą poprowadzić liderzy – Andrzej Lebiediew i Tobiasz Musielak. Ważne punkty powinni zdobyć również Mateusz Szczepaniak i będący ostatnio w świetnej formie w polskiej lidze Vaclav Milik. W formacji U24 wystąpi nieustępliwy na torze Keynan Rew. W formacji młodzieżowej Cellfast Wilki będą reprezentować Franciszek Karczewski i Krzysztof Sadurski.

Goście z Zielonej Góry stawią się w Krośnie na czele ze swoim liderem Maxem Fricke. Dla Australijczyka będzie to pierwszy w karierze występ na krośnieńskim torze. Przypomnijmy, że w rundzie zasadniczej nie doszło w Krośnie do sportowej rywalizacji. Sędzia zawodów zdecydował wówczas, że tor jest nieregulaminowy i orzekł walkower na korzyść gości z Zielonej Góry. Oprócz Fricke’a Stelmet Falubaz będą reprezentować w Krośnie w formacji seniorskiej Rohan Tungate, Piotr Protasiewicz i Krzysztof Buczkowski. Na pozycji U24 pojedzie doskonale znany w Krośnie Jan Kvech. Miejsca pod pozycjami juniorskimi zajmą Maksym Borowiak i Antoni Mencel.

Awizowane składy:

Cellfast Wilki Krosno:
9. Vaclav Milik
10. Rafał Karczmarz
11. Mateusz Szczepaniak
12. Tobiasz Musielak
13. Andrzej Lebiediew
14. Krzysztof Sadurski
15. Franciszek Karczewski
16. Keynan Rew

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Piotr Protasiewicz
2. Jan Kvech
3. Rohan Tungate
4. Krzysztof Buczkowski
5. Max Fricke
6. Maksym Borowiak
7. Antoni Mencel

Zapraszamy do zakupu biletów na to atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie. W sprzedaży internetowej dostępne są bilety w cenie 45 zł na krzesełka wokół drugiego wirażu lub miejsca stojące przy drugim wirażu.
Bilety na trybunę krytą i odkrytą dostępne są tylko w sklepie klubowym w siedzibie Cellfast Wilków. Pierwszeństwo ich zakupu posiadają do środy, 7 września posiadacze karnetów. Od czwartku, 8 września ewentualne niewykupione bilety na trybunę krytą i odkrytą trafią do otwartej sprzedaży.
UWAGA! Z powodu modernizacji stadionu w Krośnie (budowa trybuny wokół pierwszego wirażu) LICZBA BILETÓW JEST MOCNO OGRANICZONA! Decyduje zasada kto pierwszy zakupi wejściówkę ten lepszy. Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona tylko do wyczerpania puli biletowej.

Mecz Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra rozpocznie się o godz. 15:00 w najbliższą niedzielę, 11 września 2022.

W sklepie klubowym Cellfast Wilki na stadionie w Krośnie ruszyła sprzedaż biletów (numerowanych i nienumerowanych) na to wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadające się starcie, na które nie obowiązują już karnety.

SPRZEDAŻ BILETÓW W SKLEPIE KLUBOWYM NA STADIONIE (Legionów 1, obok parku maszyn):

SKLEP CZYNNY od poniedziałku 05.09.2022 do piątku 09.09.2022 w godzinach 9:00 – 17:00

Cennik wejściówek na spotkanie Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra:

Bilety numerowane (przypisane do krzesełka):

Trybuna Kryta – 65 zł

Trybuna Odkryta (sektory C, D) – 60 zł

Trybuna Odkryta (sektory E, F, G) – 55 zł

Bilety nienumerowane (krzesełka przy 2 wirażu lub miejsca stojące) – 45 zł

W sklepie klubowym jak i w kasach stadionu istnieje możliwość płatności zarówno gotówką, jak i kartą.

W kasach stadionu (przy bramie od strony placu targowego oraz przy bramie głównej będzie można również zakupić bilety. Kasy zostaną otwarte w dniu meczu o godz. 12:00.

W sklepie klubowym na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie (sklep mieści się obok parku maszyn, wejście bramą boczną od strony placu targowego) można zakupić zarówno bilety numerowane jak i nienumerowane.

Wejściówki nienumerowane dostępne są również w internecie w serwisie: kupbilet.pl

Kibice klubu z Zielonej Góry mogą już zaopatrywać się w bilety właśnie w sprzedaży internetowej (do własnego wydruku) w serwisie: kupbilet.pl

Fani Stelmet Falubazu będą mogli zająć miejsca na wyjściu z drugiego wirażu (od jupitera do miejsca postoju karetek).

W sprzedaży nie ma biletów ulgowych. Dzieci do lat 6 (rocznikowo) wstęp bezpłatny pod warunkiem zajęcia miejsca stojącego lub na kolanach pełnoletniego opiekuna.

Bramy stadionu zostaną otwarte w niedzielę o godz. 13:00, czyli dwie godziny przed startem pierwszego wyścigu.