Firma DRAGAN razem z Wilkami! [Zdjęcia]

Biuro Handlowe DRAGAN zostało nowym Sponsorem i jednocześnie Partnerem Technicznym klubu żużlowego Wilki Krosno. Dragan to oficjalny dystrybutor najlepszych narzędziowych marek na świecie.

Firma DRAGAN i Wilki Krosno nastawiają się na dłuższą współpracę. Na zdjęciu od lewej: wiceprezes krośnieńskiego klubu Robert Węgrzyn, przedstawiciele firmy DRAGAN Przemysław Koszelnik i Krzysztof Dragan oraz prezes Wilków Grzegorz Leśniak.

– Współpracujemy z największymi markami, jeśli chodzi o producentów narzędzi m.in. 3M, Festool, Fein, Makita, Norton, Pferd czy Teng Tools. W naszej działalności stawiamy na jakość i rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Rozwój i profesjonalizm klubu żużlowego Wilki Krosno idealnie wpisuje się w strategię naszej firmy i cieszy nas fakt, że stajemy się częścią tego projektu – podkreślił przedstawiciel firmy DRAGAN, Krzysztof Dragan.
Satysfakcji z podpisania umowy nie kryje również kierownictwo Wilków. – Jesteśmy dumni, że firma DRAGAN dołączyła do grona naszych Partnerów. Warto podkreślić, że otrzymaliśmy wsparcie zarówno finansowe jak i techniczne w postaci zaawansowanej i rozbudowanej szafy narzędziowej z pełnym wyposażeniem Teng Tools. Całość trafi do naszego klubowego warsztatu i będzie służyło naszej akademii, a w razie konieczności z narzędzi skorzystają również nasi seniorzy – powiedział prezes klubu Grzegorz Leśniak.

Firma DRAGAN i jednocześnie salon narzędziowy mieści się w Krośnie przy ulicy Składowej 13.

Zapraszamy również na: facebook firmy Dragan