Hitowe starcie z Ostrowem już w niedzielę 26 maja!

Czas na arcyważny mecz z Arged Malesą Ostrów Wlkp. Bilety na najbliższy mecz w ramach Metalkas 2. Ekstraligi przy Legionów już w sprzedaży!

Już w niedzielę 26 maja 2024 roku o 14:00 na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie Cellfast Wilki Krosno podejmą Arged Malesę Ostrów Wlkp. Ostrowianie mają ambitne plany i z pewnością chcą włączyć się do walki o najwyższy cel, jakim jest awans do PGE Ekstraligi. Co prawda zaznali już w tym sezonie goryczy porażki, ale sportowa złość i ambicja sprawi, że na krośnieńskim owalu będą chcieli wykrzesać z siebie maksimum możliwości w walce o zwycięstwo do ligowej tabeli i awans do fazy play-off z wysokiego miejsca.

Cellfast Wilki Krosno zaprezentują się w najmocniejszej obsadzie. Kevlar z wilkiem na piersi przywdzieją Dimitri Berge, Jonas Seifert-Salk i Norbert Krakowiak. Krośnieński team reprezentować będzie również kapitan Vaclav Milik, Patryk Wojdyło, a także zawodnicy formacji młodzieżowej – Piotr Świercz i Szymon Bańdur.

W ekipie gości zobaczymy m.in. Gleba Czugunowa, Chrisa Holdera czy Frederika Jakobsena – zawodników, którzy w przeszłości z sukcesami występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej.

To będzie naprawdę elektryzujące starcie trzymające w napięciu. Otwarcie bram stadionu dla kibiców o godz. 12:00. Dla kibiców gości (bilet SEKTOR GOŚCI) przygotowano miejsce na krzesełkach na wysokości wyjścia z drugiego wirażu.

Bilety na mecz 6. rundy Metalkas 2. Ekstraligi można nabyć w sklepie klubowym przy ul. Legionów 1 w dni robocze w godzinach 9:00-17:00. Ruszyła również sprzedaż internetowa za pośrednictwem portalu KupBilet.pl.

Partnerem meczu Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa Ostrów Wlkp. jest firma MetCraft.

CENNIK BILETÓW NUMEROWANYCH (przypisanych do krzesełka):

Trybuna Kryta przy starcie – Sektor A – 80 zł
Trybuna Kryta przy starcie – Sektor B – 65 zł
Trybuna Pierwszy Wiraż – Sektory B1, B2 – 65 zł
Trybuna Pierwszy Wiraż – Sektory od B3 do B8 – 60 zł
Trybuna Odkryta – Sektory C,D – 55 zł
Trybuna Odkryta – Sektory E, F, G – 50 zł

CENNIK BILETÓW NIENUMEROWANYCH:

Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące przy drugim wirażu – 40 zł
Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł
Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 20 zł
Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł
Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców gości) – 50 zł

Stadion w Krośnie ma ograniczoną pojemność. Bilety będą sprzedawane tylko do wyczerpania puli. Decyduje zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.