Hitowe żużlowe starcie w Krośnie! Mecz z Wrocławiem już 25 czerwca!

Betard Sparta Wrocław – to rywal Cellfast Wilków Krosno w meczu 8. rundy PGE Ekstraligi, który odbędzie się już w niedzielę, 25 czerwca 2023 roku o godzinie 16:30 na stadionie przy ul. Legionów 1.

Wydarzeniem spotkania będzie przyjazd gwiazd, które stanowią trzon ekipy obecnego lidera najlepszej żużlowej ligi świata. W Krośnie pojawi się m.in. byli indywidualni mistrzowie świata – Artiom Łaguta i Tai Woffinden. O sile ekipy z Wrocławia stanowią również Daniel Bewley, Maciej Janowski czy Piotr Pawlicki. Liderem formacji młodzieżowej jest doskonale znany w Krośnie Bartłomiej Kowalski.

Krośnieński zespół walczy o utrzymanie w najmocniejszej żużlowej lidze świata i chce maksymalnie wysoko zawiesić gościom poprzeczkę. Cellfast Wilki przystąpią do konfrontacji w najmocniejszym zestawieniu. Przed krośnieńską publicznością zaprezentują się Jason Doyle i Krzysztof Kasprzak. Ponadto w szeregach ekipy menedżera Michała Finfy nie zabraknie Andrzeja Lebiediewa czy Vaclava Milika.

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Otwarcie bram stadionu dla kibiców o godz. 14.30. Dla kibiców gości (bilet „SEKTOR GOŚCI”) przygotowano miejsce na krzesełkach na wysokości wyjścia z drugiego wirażu.

Cennik biletów:

  • Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące – 45 zł
  • Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł
  • Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 25 zł
  • Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł
  • Bilet Sektor Gość (dla kibiców z Wrocławia) – 50 zł

Stadion w Krośnie ma ograniczoną pojemność. Bilety będą sprzedawane tylko do wyczerpania puli. Decyduje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Zapraszamy wszystkich – wypełnijmy trybuny przy Legionów po brzegi!