Bilety na Finał CANAL+ online IMP w Krośnie już dostępne!

Już 30 lipca o godzinie 19.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Legionów 1 w Krośnie trzeci i ostatni akt walki o medale CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tytułu mistrzowskiego broni Bartosz Zmarzlik. Bilety właśnie się pojawiły w sprzedaży online, a w klubie sprzedaż stacjonarna ruszy lada dzień.

Tegoroczna rywalizacja, podobnie jak w ubiegłym sezonie, toczy się w cyklu składającym się z trzech turniejów. Zaczęło się 8 czerwca w Rzeszowie, kolejne lokalizacje finałów to Piła (16 lipca) i Krosno (30 lipca). Impreza tej rangi zadebiutowała w Mieście Szkła przed rokiem, gdy rozegrano tu – przy udziale kompletu publiczności – Finał nr 2. Zwyciężył wtedy Dominik Kubera przed Bartoszem Zmarzlikiem oraz Grzegorzem Zengotą. W tym sezonie stawka będzie jeszcze wyższa, bo właśnie w Krośnie czekają nas ostateczne rozstrzygnięcia, jeśli chodzi o tegoroczny podział medali.

Wielkie emocje i najwyższy poziom sportowy są gwarantowane. Z pewnością kibiców czeka niezapomniany turniej z udziałem najlepszych krajowych zawodników.

Uczestnicy CANAL+ online IMP 2023:
1. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin)
2. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
3. Piotr Pawlicki (Betard Sparta Wrocław)
4. Szymon Woźniak (ebut.pl Stal Gorzów)
5. Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń)
6. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin)
7. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa)
8. Dominik Kubera (Platinum Motor Lublin)
9. Oskar Fajfer (ebut.pl Stal Gorzów)
10. Adrian Gała (Invest House Plus PSŻ Poznań)
11. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra)
12. Wiktor Lampart (For Nature Solutions Apator Toruń)
13. Wiktor Jasiński (ebut.pl Stal Gorzów)
14. Mateusz Świdnicki (Cellfast Wilki Krosno)
15. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
16. Zawodnik z dziką kartą

Rezerwowi:
Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin)

Zawodnicy oczekujący:
Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa)
Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno)
Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław)
Hubert Łęgowik (Start Gniezno)

Rodzaje i ceny biletów:

Bilety VIP:

Normalny 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w strefie VIP na tarasie budynku klubowego)

Ulgowy 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Trybuna Kryta (jeden rodzaj biletu): 80 zł

Trybuna Pierwszy Wiraż (jeden rodzaj biletu) 60 zł

Trybuna Odkryta (jeden rodzaj biletu): 60 zł

Trybuna Krzesełka Drugi Wiraż lub miejsca stojące:

Normalne: 50 zł

Ulgowe (osoby od 7 do 18 roku życia, emeryci i renciści): 40 zł

Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 i młodsze) – wstęp wolny pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach pełnoletniego opiekuna lub miejsca stojącego.

Bilety można nabyć za pośrednictwem portalu https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-mecz oraz w siedzibie klubu przy ul. Legionów 1. Bilety zakupione poprzez eBilet.pl obowiązują zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. Sprzedaż stacjonarna w siedzibie klubu Cellfast Wilki Krosno rozpocznie się lada dzień. W dniu zawodów, od godziny 15:30, bilety (o ile ich pula nie zostanie wyczerpana) i programy będą dostępne także w stadionowych kasach. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Bilety dla osób niepełnosprawnych

Organizatorzy przygotowali pulę 7 bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych i ich opiekunów. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 20 lipca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Krosno”. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.