Impuls razem z Wilkami! Zapisz się na kurs i odbierz karnet na żużel!

Akademia Jazdy Impuls to kolejny Partner Wilków Krosno na zbliżający się coraz szybszymi krokami sezon 2020. Z racji podpisania nowej umowy przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich przyszłych kursantów Impulsa. – Każda osoba, która zapisze się na kurs w naszej szkole otrzyma gratis karnet na tegoroczny sezon żużlowy. Można zatem połączyć przyjemne z pożytecznym – informuje szef ośrodka nauki jazdy Impuls Maciej Cichoń.

Na zdjęciu od lewej: prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak, szef Akademii Jazdy Impuls Maciej Cichoń i wiceprezes Wilków Robert Węgrzyn.

– W tym sezonie Wilki będą walczyć o najwyższe cele w lidze i chcemy pomóc w ich osiągnięciu. Stąd nasze wsparcie. Cieszymy się ze współpracy z klubem, który działa bardzo prężnie. Nasze wspólne działanie jest również zapowiedzią ciekawych projektów realizowanych wspólnie z klubem w 2020 roku – dodał Maciej Cichoń. Zadowolenia ze współpracy nie kryją również zarządzający Wilkami Krosno. – Serdecznie dziękujemy firmie Impuls za wsparcie. Przy okazji wszystkim fanom żużla polecamy właśnie tę szkołę nauki jazdy. Impuls działa bardzo profesjonalnie i zbiera mnóstwo pozytywnych opinii – podkreślił prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

Akademia Jazdy Impuls mieści się w Krośnie przy ulicy Lniarskiej 10.

Facebook: facebook.com/impuls

Telefon: 794 223 322