Już w piątek kolejne ekstraligowe emocje! Jedziemy do Częstochowy

Nie opadły jeszcze emocje po ubiegłotygodniowych zwycięskich meczach przy Legionów, a już w najbliższy piątek czeka nas kolejna potyczka w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. Kolejnym przeciwnikiem Cellfast Wilków Krosno będzie Tauron Włókniarz Częstochowa.

Spotkanie w ramach 5. rundy PGE Ekstraligi zaplanowano na piątek, 5 maja na godzinę 18:00. Liderami częstochowskich lwów będą Leon Madsen z Maksymem Drabikiem. Drugi z nich zaprezentował się ze świetnej strony w ostatnim starciu częstochowian z Betard Spartą Wrocław. Wataha z pewnością postara się o pokrzyżowanie planów ekipy spod Jasnej Góry i sprawienie niespodzianki w wyjazdowym meczu. Dobrą passę będzie chciał podtrzymać Vaclav Milik – bohater spotkania z ZOOleszcz GKM Grudziądz, wespół z którym o jak najwyższy dorobek punktowy powalczą Jason Doyle, Andrzej Lebiediew i Krzysztof Kasprzak. Okazję do rehabilitacji po niezbyt udanych występach otrzyma były zawodnik Tauron Włókniarza, Mateusz Świdnicki. W formacji juniorskiej w barwach Cellfast Wilków zobaczymy Krzysztofa Sadurskiego i Denisa Zielińskiego – jednych z najskuteczniejszych młodzieżowców PGE Ekstraligi.

Awizowane składy:

TAURON Włókniarz Częstochowa:
9. Leon Madsen
10. Kacper Woryna
11. Maksym Drabik
12. Jakub Miśkowiak
13. Mikkel Michelsen
14. Kajetan Kupiec
15. Szymon Wolski

Cellfast Wilki Krosno:
1. Krzysztof Kasprzak
2. Vaclav Milik
3. Jason Doyle
4. Mateusz Świdnicki
5. Andrzej Lebiediew
6. Krzysztof Sadurski
7. Denis Zieliński

Transmisja meczu dostępna na antenie Eleven Sports 1. Rozpoczęcie przedmeczowego studia w piątek, 5 maja o godzinie 17:30, start spotkania o 18:00. Bądźcie z naszą Watahą!