Już są! Karnety na Wilki Krosno już w sprzedaży! Pierwszy raz w historii miejsca numerowane!

W serwisie kupbilet.pl ruszyła sprzedaż karnetów na mecze żużlowej drużyny Wilków Krosno w rundzie zasadniczej 2. Ligi i imprezy z rangi PZM w 2020 roku na krośnieńskim torze. Po raz pierwszy w historii stałe karty wstępu na żużlowe wydarzenia w Krośnie zostały przypisane do poszczególnych krzesełek na stadionie. Dotyczy to całej trybuny krytej i części trybun odkrytych. – Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców i wprowadzamy więcej komfortu. W tym roku na każdym meczu mieliśmy komplet publiczności, a wiele osób zajmowało całe rzędy tuż po otwarciu bram. Dodatkowo blisko dwa tysiące ludzi oglądało każdy mecz na stojąco. Teraz będzie wygodniej a na mecz będzie można przyjść w dowolnej chwili będąc pewnym swojego miejsca. Oczywiście dotyczy to osób, które zakupią karnet na miejsca numerowane – informuje prezes Wilków Grzegorz Leśniak.

Karnety na miejsca numerowane można kupować zarówno na krytą trybunę (Karnet Trybuna Kryta) jak i sektory odkryte na przeciwległej prostej (Karnet Normalny Plus). Dodatkowo posiadacze karnetów uzyskują prawo pierwokupu tego samego miejsca – krzesełka na mecze fazy play-off.

Karnety na miejsce numerowane obowiązują: 

– na całej trybunie krytej

– na całym sektorze C (pierwszy od parku maszyn sektor odkryty)

– w pięciu górnych rzędach (Rząd I, II, III, IV i V) sektorów D i E

W pozostałych lokalizacjach na stadionie: dolne trzy rzędy (Rząd VI, VII, VIII) sektorów D i E oraz Sektor F obowiązują karnety nienumerowane bez gwarancji miejsca siedzącego

– Mamy dużo mocniejszy zespół niż w minionym sezonie i czekają nas arcyciekawie zapowiadające się rozgrywki. Przed nami choćby derby z drużyną z Rzeszowa, bilety na to spotkanie będą zapewne droższe od pozostałych meczów, a zakup karnetu daje nie tylko gwarancję zachowania ceny, ale również pewność zajęcia swojego miejsca siedzącego – dodaje sternik krośnieńskiego klubu.

Karnet Trybuna Kryta przypisany do danego krzesełka na trybunę krytą można kupić za 180 zł. Z kolei Karnet Normalny PLUS ze stałym miejscem na trybunie odkrytej jest do nabycia za 150 zł. Warto pospieszyć się z zakupem bowiem liczba miejsc na stadionie jest mocno ograniczona. Możliwe również, że w przypadku rozpoczęcia prac związanych z budową nowej trybuny z użytkowania zostanie wyłączony cały wał wokół pierwszego wirażu.

W serwisie kupbilet.pl dostępne są również karnety bez przypisanego miejsca siedzącego na stadionie. Posiadacze takich wejściówek będą mogli zająć miejsca siedzące na trybunie odkrytej tylko w przypadku gdy takowe będą dostępne podczas danego meczu.

Obecnie sprzedaż wszystkich karnetów trwa w internecie na stronie kupbilet.pl Po zakupie karnetu serwis kupbilet.pl wysyła karnet do nabywcy przesyłką kurierską.

W przyszłym tygodniu ruszy stacjonarna sprzedaż karnetów w Krośnie. Będzie można nabyć je osobiście w siedzibie klubu Wilki Krosno przy ulicy Legionów 1. O starcie sprzedaży stacjonarnej poinformujemy lada dzień.

Szczegółowy wykaz karnetów na żużlowy sezon 2020 w Krośnie:

Karnet Trybuna Kryta – miejsca numerowane  (sektor A i B) – karnet przypisany do krzesełka – 180 zł +posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off

Karnet Normalny PLUS – miejsca numerowane na trybunie odkrytej (sektor C, D i E) – karnet przypisany do krzesełka – 150 zł +posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off

Karnet Normalny – 120 zł – miejsca na trybunie odkrytej bez przypisanego krzesełka lub miejsca stojące

Karnet Ulgowy – 75 zł – miejsca na trybunie odkrytej bez przypisanego krzesełka lub miejsca stojące – karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25. roku życia, osoby urodzone w 1995 roku i później), emerytom i rencistom – na podstawie ważnej legitymacji

Karnet Junior – 50 zł – miejsca na trybunie odkrytej bez przypisanego krzesełka lub miejsca stojące – karnet dla osób od 10 do 15 roku życia

Karnet Auto – 120 zł – karnet na wjazd autem osobowym na stadion na wszystkie imprezy żużlowe w 2020 roku (mecze rundy zasadniczej i finałowej oraz imprezy z ramienia PZM) – karnet do zakupu w siedzibie klubu lub na kupbilet.pl

UWAGA: Obowiązujące obecnie ceny karnetów zostały wprowadzone w ramach świątecznej promocji. W styczniu ceny karnetów mogą wzrosnąć.

Znane są również ceny biletów na mecze rundy zasadniczej 2. ligi żużlowej w Krośnie w sezonie 2020 (za wyjątkiem derbów Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów):
– bilet na trybunę krytą – 35 zł – dostępność biletów tylko w przypadku niewykupienia wszystkich karnetów na trybunę krytą
– bilet normalny – 29 zł – miejsca nie przypisane do krzesełek na trybunę odkrytą lub miejsca stojące
– bilet ulgowy – 18 zł – miejsca nie przypisane do krzesełek na trybunę odkrytą lub miejsca stojące (bilet dla uczniów i studentów od 16 do 25 roku życia, emerytów i rencistów)
– bilet junior – 12 zł – miejsca nie przypisane do krzesełek na trybunę odkrytą lub miejsca stojące (dla osób od 10 do 15 roku życia). Dzieci do 9. roku życia włącznie – wstęp bezpłatny.

UWAGA: ceny biletów na mecz derbowy Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów zostaną ustalone w terminie późniejszym.