Karnety na PGE Ekstraligę w Krośnie już od czwartku 1 grudnia! Idealny prezent „na Mikołaja”!

Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik, Tai Woffinden – to tylko trzy nazwiska z listy gwiazd PGE Ekstraligi, którzy będą rywalizować na krośnieńskim torze w 2023 roku. To będzie najbardziej wyjątkowy z dotychczasowych sezonów w historii żużla w Krośnie. W 2023 roku dzięki triumfowi w rozgrywkach eWinner 1. Ligi Cellfast Wilki będą jako beniaminek walczyć w PGE Ekstralidze.

Do dobrego wyniku i utrzymania w najlepszej żużlowej lidze świata zespół z Krosna mają poprowadzić m.in. pozyskani w listopadowym okienku transferowym mistrz świata z 2017 roku – Jason Doyle, wicemistrz globu z 2014 roku – Krzysztof Kasprzak czy tegoroczny indywidualny mistrz Polski juniorów – Mateusz Świdnicki. – Gdy dodamy do tych postaci zaprawionych w bojach na naszym torze Andrzeja Lebiediewa i Vaclava Milika, to składa nam się to na niewygodny dla każdego rywala i jednocześnie nieprzewidywalny zespół. Pamiętajmy o Denisie Zielińskim, Szymonie Bańdurze czy Marko Lewiszynie, którzy będą pomagać liderom. Chcemy pozytywnie zaskoczyć i mamy ku temu potencjał – zapowiada menedżer Cellfast Wilków Michał Finfa. – Wiemy, jakie atuty ma nasza drużyna. Zrobimy wszystko, by zrealizować cel i czuję, że czeka nas niezwykle emocjonujący sezon przy Legionów. Starcia z wielkimi i utytułowanymi rywalami trzeba koniecznie zobaczyć na własne oczy – dodaje opiekun krośnieńskiej ekipy.

2023 rok będzie w Krośnie wyjątkowy nie tylko z racji rywalizacji w PGE Ekstralidze. W okresie zimowym dobiegnie końca budowa trybuny wokół pierwszego wirażu na krośnieńskim stadionie. W miejscu dotychczasowego wału ziemnego powstaje nowoczesny obiekt na 2200 miejsc. Zakup karnetu przypisanego do krzesełka na Trybunie Pierwszy Wiraż gwarantuje nie tylko świetną lokalizację pod względem widoczności walki na torze, ale również szybki dostęp do nowych punktów gastronomicznych i toalet.

Sprzedaż karnetów na mecze PGE Ekstraligi w Krośnie w ramach sezonu 2023 ruszy w najbliższy czwartek 01.12.2022 o godz. 10:00 w sklepie klubowym Cellfast Wilki Krosno. Sklep mieści się w siedzibie klubu na stadionie przy ul. Legionów 1 w Krośnie. Z powodu trwającej modernizacji stadionu wejście do sklepu klubowego możliwe jest tylko bramą boczną od strony placu targowego.

Przez pierwsze cztery dni sprzedaży prawo pierwszeństwa w zakupie karnetów numerowanych na Trybunę Krytą (sektory A, B) i Trybunę Odkrytą (sektory C, D, E, F, G) będą mieć posiadacze takich karnetów w sezonie 2022.

Jednocześnie każdy chętny już od 1 grudnia 2022 będzie mógł zakupić karnet na Trybunę Pierwszy Wiraż (sektory B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8). Sprzedaż karnetów numerowanych i nienumerowanych będzie odbywać się stacjonarnie w sklepie klubowym. W serwisie kupbilet.pl od 1 grudnia 2022 będą dostępne wybrane miejsca na Trybunie Pierwszy Wiraż (w sektorze B4) oraz karnety nienumerowane.

– Przy tak kameralnym stadionie karnet przypisany do krzesełka to niewątpliwa wartość dodana dla każdego kibica zaopatrującego się w całoroczną wejściówkę – powiedział dyrektor klubu Michał Finfa.

TERMINARZ SPRZEDAŻY KARNETÓW NA SEZON 2023 Z PRAWEM PIERWSZEŃSTWA:

Sprzedaż prowadzona w sklepie klubowym Wilki Krosno na stadionie przy ul. Legionów 1 w Krośnie (wejście na stadion bramą od strony placu targowego)

– czwartek 1.12.2022 godz. 10.00 – 20.00

– piątek 2.12.2022 godz. 10.00 – 20.00

– sobota 3.12.2022 godz. 10.00 – 16.00

– niedziela 4.12.2022 godz. 10.00 – 16.00

Od dnia 5.12.2022 niewykupione miejsca numerowane z sezonu 2022 (jeśli takowe pozostaną) trafią do puli ogólnej i będą dostępne dla każdej chętnej osoby. Od 5 grudnia otwarta sprzedaż będzie prowadzona w sklepie klubowym w dni robocze w godzinach od 10.00 do 16.00.

CENNIK KARNETÓW NA SEZON 2023 (karnety obowiązują na mecze ligowe Cellfast Wilków Krosno w rundzie zasadniczej PGE Ekstraligi)

KARNETY NUMEROWANE:

Karnet Trybuna Kryta (sektor A) – miejsca numerowane na trybunie krytej – karnet przypisany do krzesełka – 600 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

Karnet Trybuna Kryta (sektor B) – miejsca numerowane na trybunie krytej – karnet przypisany do krzesełka – 550 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

Karnet nowa Trybuna Pierwszy Wiraż (sektory B1, B2) – miejsca numerowane na nowej Trybunie Pierwszy Wiraż – karnet przypisany do krzesełka – 550 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

Karnet nowa Trybuna Pierwszy Wiraż (sektory B3, B4, B5, B6, B7*, B8*) – miejsca numerowane na nowej Trybunie Pierwszy Wiraż – karnet przypisany do krzesełka – 420 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

Sektor B7 to sektor rodzinny. Zachęcamy do zakupu miejsc w sektorze B7 rodziny z dziećmi do 15 roku życia. Osoba dorosła zakupuje do sektora B7 karnet B7 (420 zł), dla dzieci od 7 do 15 roku życia (rocznikowo) do sektora B7 należy zakupić karnet Junior (150 zł), dla dzieci do 6 roku życia (rocznikowo) do sektora B7 należy zakupić karnet Mini Junior (15 zł).

Sektor B8 to sektor przeznaczony dla fan klubu Wilków. Osoby zainteresowane prowadzeniem dopingu w formie zorganizowanej proszone są o zakup karnetów w sektorze B8. Ta strefa (sektor B8) została zaplanowana jako miejsce działalności nowo powstającego Stowarzyszenia Kibiców Krośnieńskiego Żużla Wataha. Sektor B8 nie będzie wyposażony w kraty. Jednocześnie będzie to strefa  Kibice przyjezdni będą zajmować wyznaczone dla nich miejsca na krzesełkach na wysokości wyjścia z drugiego wirażu krośnieńskiego toru.

Karnet Trybuna Odkryta (sektor C, D) – miejsca numerowane na trybunie odkrytej – karnet przypisany do krzesełka – 490 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

Karnet Trybuna Odkryta (sektor E, F, G) – miejsca numerowane na trybunie odkrytej – karnet przypisany do krzesełka – 390 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024.

KARNETY NIENUMEROWANE

Karnet Normalny – 300 zł – krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu

Karnet Ulgowy – 235 zł – krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu – karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25 roku życia, osoby urodzone w 1998 roku i później), emerytom i rencistom – na podstawie ważnej legitymacji.

Karnet Junior – 150 zł – krzesełka w sektorze B7 lub krzesełka/miejsca stojące wokół II wirażu – karnet dla osób od 7 do 15 roku życia.

– Karnet Mini Junior – 15 zł – miejsca stojące lub zajęcie miejsca na kolanach pełnoletniego opiekun na terenie całego stadionu – karnet dla dzieci do 6 roku życia.

Przy zakupie karnetów istnieje możliwość płatności zarówno gotówką jak i kartą (również blikiem). Osoby korzystające z prawa pierwszeństwa i zakupujące karnety numerowane w dniach od 1 do 4 grudnia 2022 muszą okazać karnet na to samo miejsce z sezonu 2022.

Sektor B6 wyposażony jest w 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. W celu uzyskania informacji w zakresie miejsc dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt pod adres e-mail: biuro@wilkikrosno.pl

Uwaga! Osoby, które przy zakupie dowolnego karnetu okażą Krośnieńską Kartę Mieszkańca otrzymają gratis oficjalny kalendarz Cellfast Wilki Krosno na 2023 rok. Pozostałe osoby mogą zakupić kalendarz w cenie 45 zł.

Krośnieńską Kartę Mieszkańca można bezpłatnie uzyskać w siedzibie Urzędu Miasta Krosna przy ulicy Lwowskiej 28a.

karta 04