Krośnieński zespół mocny jak nigdy! Znamy kadrę na sezon 2020! [ZDJĘCIA, WIDEO]

To były magiczne chwile w Pałacu Polanka w Krośnie. W środę 6 listopada podczas konferencji prasowej włodarze Wilków Krosno przedstawili nazwiska zawodników na sezon 2020. Nowymi twarzami w krośnieńskim zespole zostali: Marcin Jędrzejewski, Damian Dróżdż, Rosjanin Wadim Tarasenko, Czech Eduard Krcmar i Szwed Mathias Thoernblom. Warto dodać, iż na przedłużenie kontraktu zdecydował się także ukraiński lider Wilków z sezon 2019 – Andriej Karpow. Solidnych wzmocnień udało się dokonać dzięki wsparciu firmy Cellfast. Warto podkreślić, że dwóch krajowych seniorów naszej drużyny – Marcin Jędrzejewski i Damian Dróżdż związało się z firmą Cellfast także dodatkowymi umowami marketingowymi. – Wilki to projekt długofalowy w którym chcemy uczestniczyć. Klub funkcjonuje bardzo sprawie, a w Krośnie i na południu Podkarpacia jest duży apetyt na dobre sportowe widowiska. Jestem przekonany, że w 2020 roku czekają nas same wspaniałe chwile w ramach meczów Wilków – powiedział otwierając jednocześnie konferencję prezes firmy Cellfast Andrzej Galak. Dodajmy, że na spotkaniu w Pałacu Polanka pojawili się nie tylko przedstawiciele mediów ale również liczne grono sympatyków żużla.

YouTube player

– Celem na rundę zasadniczą jest zajęcie jak najwyższego miejsca przed play-off. Bardzo chcielibyśmy awansować ligę wyżej. Zrealizowaliśmy nasze cele transferowe. Mamy drużynę dokładnie taką jaką chcieliśmy. Wszystkie kontrakty podpisywaliśmy zgodnie z planowanym budżetem – opisywał prezes Wilków Grzegorz Leśniak. – Trzymaliśmy się założeń finansowych w minionym sezonie i dzięki temu jesteśmy rozliczeni ze wszystkimi zawodnikami co do złotówki. Nasza kadra jest mocna, a może nawet i najmocniejsza w historii tej dyscypliny w Krośnie. Wszyscy już nie możemy się doczekać sezonudodał szef krośnieńskiego klubu.

Podczas konferencji poinformowano również, że 20 grudnia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbędzie się prezentacja drużyny z udziałem niemal wszystkich zawodników. Program imprezy przedstawimy wkrótce, ale już warto rezerwować sobie wolny piątkowy przedświąteczny wieczór na wizytę w obiekcie przy Kolejowej 2. Przypomnijmy, że przed rokiem podczas prezentacji żużlowej ekipy Wilków Krosno sala RCKP wypełniła się do ostatniego miejsca.

Aktualna kadra Wilków Krosno na sezon 2020:

Seniorzy:
Damian Dróżdż
Marcin Jędrzejewski
Andriej Karpow
Witalij Kotlar
Eduard Krcmar
Jewgienij Sajdullin
Nick Skorja
David Pacalaj
Josh Pickering
Wadim Tarasenko
Mathias Thoernblom

Juniorzy:
Kacper Przybylski

Tak wyglądało spotkanie w Pałacu Polanka podczas którego zaprezentowaliśmy skład Wilków Krosno na sezon 2020: