Inauguracja 2024 w Krośnie coraz bliżej! Są już bilety na hit Cellfast Wilki – Abramczyk Polonia!

W niedzielę 21 kwietnia 2024 stadion przy Legionów 1 w Krośnie będzie areną niezwykle interesująco zapowiadającego się meczu Metalkas 2 Ekstraligi. Żużlowy team Cellfast Wilki podejmie Abramczyk Polonię Bydgoszcz.

Sprzedaż biletów ruszyła w sklepie klubowym Cellfast Wilki na stadionie w Krośnie oraz do własnego wydruku w serwisie KupBilet.pl.

Szykują się wielkie emocje bowiem obie drużyny zaliczane są do grona faworytów rozgrywek. Zarówno krośnianie, jak i ekipa znad Brdy mają bardzo ambitne plany na rozpoczęty właśnie sezon. Cellfast Wilki na inaugurację rozgrywek pokonały na wyjeździe Energę Wybrzeże Gdańsk 47:43. Z kolei bydgoszczanie wygrali na swoim stadionie z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski 51:38.

Obie drużyny przystąpią do niedzielnego meczu w Krośnie w najmocniejszych zestawieniach. W barwach Cellfast Wilków przed domową publicznością zadebiutują Norbert Krakowiak, Dimitri Berge i Jonas Seifert-Salk. Ponadto krośnieński zespół będą reprezentować kapitan Vaclav Milik, Patryk Wojdyło oraz juniorzy Piotr Świercz i Szymon Bańdur.

– Dla naszej drużyny będzie to jedna z weryfikacji siły ekipy w bieżącym sezonie. Zrobimy, co w naszej mocy, by zwyciężyć i potwierdzić nasze aspiracje do miejsca w samym czubie tabeli na koniec rozgrywek. Inauguracyjna wygrana w Gdańsku na pewno dodała nam wiatru w żagle, aczkolwiek stać nas na zdecydowanie lepszą jazdę niż nad morzem. Każdy z naszych zawodników wie, nad czym popracować. Będzie ciekawie – zapowiada Michał Finfa. – Pojedziemy na maksa i postaramy się pokonać rywali. Mamy zmotywowany zespół i każdy da z siebie wszystko. Liczymy również na mocny doping z trybun – dodaje menedżer Cellfast Wilków.

Goście z Bydgoszczy pojawią się na obiekcie przy Legionów z doskonale znanym w Krośnie Mateuszem Szczepaniakiem, który reprezentował zespół Cellfast Wilków w sezonach 2021 i 2022. Liderem ekipy trenera Tomasza Bajerskiego jest Krzysztof Buczkowski. Ważne role odgrywają również Kai Huckenbeck i Andreas Lyager. Zawodnikiem formacji U24 jest Duńczyk Tim Soerensen.

Otwarcie bram stadionu dla kibiców w niedzielę 21 kwietnia o godz. 12.00. Kasy stadionowe w dniu meczowym czynne od godziny 11:00. Dla kibiców gości (bilet – SEKTOR GOŚCI) przygotowano miejsce na wysokości wyjścia z drugiego wirażu.

Stadion w Krośnie ma ograniczoną pojemność. Bilety będą sprzedawane tylko do wyczerpania puli. Decyduje zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

Każda osoba chcąca wejść na stadion musi posiadać karnet lub bilet. Dotyczy to również dzieci, dla których w siedzibie klubu można zakupić całosezonowy karnet w cenie 10 zł. Pojedynczy bilet na jeden mecz dla dzieci do 6 roku życia kosztuje 5 zł.

W siedzibie klubu Cellfast Wilki (sklep klubowy na stadionie) w Krośnie przy ul. Legionów 1 ruszyła sprzedaż biletów na tę arcyciekawie zapowiadającą się konfrontację.

Sklep klubowy Cellfast Wilki czynny jest w dni robocze od godz. 9:00 do 17:00, w sobotę 20.04 sklep będzie czynny w godz. 10:00 do 15:00. Nie przyjmujemy rezerwacji na bilety. W sklepie można płacić zarówno gotówką, jak i kartą (oraz Blikiem). W sklepie klubowym dostępne są również wejściówki nienumerowane (nieprzypisane) do krzesełek. Bilety nienumerowane można zakupić również w serwisie KupBilet.pl

Partnerem meczu Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz jest firma Zniczplast. UWAGA! Każda osoba wchodząca na stadion na niedzielny mecz po okazaniu karnetu lub biletu otrzyma okolicznościową czapeczkę kibica – „Zniczplast – Wataha”.

CENNIK BILETÓW NUMEROWANYCH (przypisanych do krzesełka):

Trybuna Kryta przy starcie – Sektor A – 80 zł
Trybuna Kryta przy starcie – Sektor B – 65 zł

Trybuna Pierwszy Wiraż – Sektory B1, B2 – 65 zł

Trybuna Pierwszy Wiraż – Sektory od B3 do B8 – 60 zł

Trybuna Odkryta – Sektory C,D – 55 zł

Trybuna Odkryta – Sektory E, F, G – 50 zł

CENNIK BILETÓW NIENUMEROWANYCH:
Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące przy drugim wirażu – 40 zł
Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł
Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 20 zł
Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł
Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców z Bydgoszczy) – 50 zł

Bilety nienumerowane można zakupić również do własnego wydruku w serwisie KupBilet.pl

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.