Powrót Vaculika do Krosna. Bilety na hitowe starcie Cellfast Wilki – ebut.pl Stal Gorzów już w sprzedaży!

Czas na wielki żużlowy hit na stadionie w Krośnie! W niedzielę 21 maja 2023 roku obiekt przy Legionów 1 będzie areną arcyciekawie zapowiadającego się spotkania PGE Ekstraligi. Żużlowcy Cellfast Wilki Krosno podejmą ebut.pl Stal Gorzów. Wydarzeniem meczu będzie powrót na krośnieński stadion Martina Vaculika.

Słowacki lider gorzowian swoją żużlową karierę rozpoczynał w barwach krośnieńskiego klubu. Vaculik jeździł w plastronie z „wilkiem” w wieku 16 i 17 lat. W składzie gości pojawią również m.in. Szymon Woźniak i Duńczyk Anders Thomsen, który do tej pory startował na krośnieńskim torze tylko raz – w sezonie 2015 w barwach Kolejarza Rawicz.

Partnerem meczu Cellfast Wilki Krosno – ebut.pl Stal Gorzów jest firma Centrum Pokryć Dachowych Krosdach.

Polecamy do zapoznania się z ofertą firmy Krosdach: krosdach.pl

Cellfast Wilki do kolejnej domowej wygranej chcą poprowadzić: Jason Doyle, Vaclav Milik i Andrzej Lebiediew. Ponadto miejscowi fani liczą na ważne punkty Krzysztofa Kasprzaka, Mateusza Świdnickiego i krośnieńskich juniorów.

Zapowiadają się wielkie emocje! Otwarcie bram stadionu dla kibiców o godz. 14.30. Dla kibiców gości (bilet SEKTOR GOŚCI) przygotowano miejsce na krzesełkach na wysokości wyjścia z drugiego wirażu.

Każda osoba chcąca wejść na stadion musi posiadać karnet lub bilet. Dotyczy to również dzieci dla których w siedzibie klubu można zakupić całosezonowy karnet w cenie 15 zł. Pojedynczy bilet na jeden mecz dla dzieci do 6 roku życia kosztuje 5 zł.

W siedzibie klubu Cellfast Wilki (sklep klubowy na stadionie) w Krośnie przy ul. Legionów 1 ruszyła sprzedaż biletów na tę arcyciekawie zapowiadającą się konfrontację. Dostępna jest również ograniczona pula biletów numerowanych, przypisanych do poszczególnych krzesełek na trybunie odkrytej (sektory C, D, E, F, G). Decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Sklep klubowy czynny jest w dni robocze w godzinach od 9 do 17. Nie przyjmujemy rezerwacji biletów. W sklepie istnieje możliwość zapłaty zarówno kartą (w tym blikiem) jak i gotówką. W sklepie klubowym dostępne są również bilety nienumerowane. Wejściówki nienumerowane można kupić również przez internet w serwisie KupBilet.pl

CENNIK BILETÓW:

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory C, D – 70 zł

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory E, F, G – 60 zł

Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące – 45 zł

Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł

Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 25 zł

Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł

Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców z Gorzowa) – 50 zł

Bilety nienumerowane można zakupić również do własnego wydruku w serwisie KupBilet.pl

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.