Bilety na mecz Cellfast Wilki – Fogo Unia Leszno już w sprzedaży!

To już w niedzielę, 6 sierpnia 2023 roku w Krośnie o godz. 16:30. Stadion przy ulicy Legionów 1 będzie areną bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu PGE Ekstraligi, w którym zespół Cellfast Wilki Krosno podejmie Fogo Unię Leszno.

Sprzedaż biletów do własnego wydruku ruszyła w serwisie kupbilet.pl

Bilety można kupować również w sklepie klubowym na stadionie w Krośnie. Sprzedaż w klubie prowadzona jest w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

Konfrontacja Cellfast Wilki – Fogo Unia to spotkanie ostatniej już – 14. kolejki rundy zasadniczej najmocniejszej żużlowej ligi świata. Goście z Leszna będą chcieli koniecznie wygrać w Krośnie, by uzyskać awans do fazy play-off. „Byki” stawią się na Podkarpaciu w najmocniejszym zestawieniu. O ich sile będą decydować Janusz Kołodziej i Chris Holder.

Szykuje się kapitalne widowisko. Krośnieński zespół zamierza maksymalnie wysoko zawiesić poprzeczkę i utrudnić gościom realizację planu. Cellfast Wilki chcą również zrewanżować się leszczynianom za minimalną porażkę na inaugurację PGE Ekstraligi. Przypomnijmy, że w Lesznie byliśmy bardzo blisko wygranej, ulegając ostatecznie 44:46.

Przed krośnieńską publicznością zaprezentują się m.in. Jason Doyle, Andrzej Lebiediew czy Vaclav Milik. Na pewno na udane występy liczą również krośnieńscy młodzieżowcy na czele z Krzysztofem Sadurskim, Piotrem Świerczem czy wracającym na tor po kontuzji ręki Szymonem Bańdurem.

Partnerem meczu Cellfast Wilki Krosno – Fogo Unia Leszno jest firma Amiston – producent konstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Z ofertą firmy Amiston można zapoznać się w serwisie amiston.pl

CENNIK BILETÓW na mecz Cellfast Wilki Krosno – Fogo Unia Leszno:

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory C, D – 70 zł
Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory E, F, G – 60 zł
Bilet miejsce stojące na koronie trybuny wokół pierwszego wirażu (nad sektorami od B2 do B8) lub na koronie trybuny odkrytej (nad sektorami C, D, E, F) – 50 zł
Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące przy drugim wirażu – 45 zł
Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł
Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 25 zł
Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł
Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców z Lublina) – 50 zł

Bilety nienumerowane można zakupić również do własnego wydruku w serwisie KupBilet.pl

Nie przyjmujemy rezerwacji na bilety. W sklepie klubowym (ul. Legionów 1 w Krośnie) na stadionie istnieje możliwość zapłaty zarówno kartą (w tym płatnością BLIK), jak i gotówką. W sklepie klubowym dostępne są zarówno bilety numerowane (przypisane do krzesełek) jak również bilety nienumerowane.

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.