Bilety na mecz Cellfast Wilki – Platinum Motor Lublin już dostępne! Ich liczba mocno ograniczona

W piątek 7 lipca 2023 stadion przy Legionów 1 w Krośnie będzie areną niezwykle interesująco zapowiadającego się meczu PGE Ekstraligi. Żużlowy team Cellfast Wilki podejmie mistrza Polski – Platinum Motor Lublin.

Sprzedaż biletów ruszyła w sklepie klubowym Cellfast Wilki na stadionie w Krośnie oraz do własnego wydruku w serwisie KupBilet.pl.

Wydarzeniem spotkania będzie przyjazd do Krosna aktualnego indywidualnego mistrza świata i zarazem indywidualnego mistrza Polski Bartosza Zmarzlika. Lider gości będzie chciał poprowadzić lubelskie „koziołki” do wygranej i umocnienia się w czołówce tabeli najlepszej żużlowej ligi świata. Lubelski zespół będą reprezentować ponadto m.in. Fredrik Lindgren, Jack Holder czy Jarosław Hampel. O sile formacji młodzieżowej drużyny trenera Macieja Kuciapy stanowi mistrz świata juniorów Mateusz Cierniak. Szykuje się kapitalne widowisko!

Krośnieński zespół walczy o utrzymanie w PGE Ekstralidze i koniecznie będzie chciał sprawić niespodziankę pokonując faworyzowanych gości. Cellfast Wilki przystąpią do konfrontacji w najmocniejszym zestawieniu. Przed krośnieńską publicznością zaprezentują się Jason Doyle i Krzysztof Kasprzak. Ponadto w szeregach ekipy menedżera Michała Finfy nie zabraknie Andrzeja Lebiediewa czy Vaclava Milika. Ważne punkty zamierzają zdobyć młodzieżowcy Cellfast Wilków – Krzysztof Sadurski, Denis Zieliński i oczekujący na swoje szanse Szymon Bańdur.

– W tym meczu nie mamy nic do stracenia. Pojedziemy na maksa i postaramy się pokonać rywali. Mamy zmotywowany zespół i każdy da z siebie wszystko. Liczymy również na mocny doping z trybun – zapowiada menedżer Cellfast Wilków, Michał Finfa.

Otwarcie bram stadionu dla kibiców w piątek 7 lipca o godz. 16.00. Dla kibiców gości (bilet – SEKTOR GOŚCI) przygotowano miejsce na wysokości wyjścia z drugiego wirażu.

Stadion w Krośnie ma ograniczoną pojemność. Bilety będą sprzedawane tylko do wyczerpania puli. Decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Każda osoba chcąca wejść na stadion musi posiadać karnet lub bilet. Dotyczy to również dzieci dla których w siedzibie klubu można zakupić całosezonowy karnet w cenie 15 zł. Pojedynczy bilet na jeden mecz dla dzieci do 6 roku życia kosztuje 5 zł.

W siedzibie klubu Cellfast Wilki (sklep klubowy na stadionie) w Krośnie przy ul. Legionów 1 ruszyła sprzedaż biletów na tę arcyciekawie zapowiadającą się konfrontację. Stacjonarnie (w klubie) dostępna jest również ograniczona pula biletów numerowanych, przypisanych do poszczególnych krzesełek na trybunie odkrytej (sektory C, D, E, F, G). Decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Sklep klubowy Cellfast Wilki czynny jest w dni robocze od godz. 9 do 17, oraz w soboty w godz. 10 – 15. Nie przyjmujemy rezerwacji na bilety. W sklepie można płacić zarówno gotówką jak i kartą (oraz blikiem).

Partnerem meczu Cellfast Wilki Krosno – Platinum Motor Lublin jest firma Carger, która od ponad 10 lat zajmuje się logistyką aut z Niemiec oraz Holandii. Firma Carger posiada własną flotę transportową. Prowadzi również spedycję ładunków. Kontakt z firmą Carger: tel. 515 569 878.

Sklep klubowy czynny jest w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 15:00. Nie przyjmujemy rezerwacji biletów. W sklepie istnieje możliwość zapłaty zarówno kartą (w tym płatnością BLIK), jak i gotówką. W sklepie klubowym dostępne są również bilety nienumerowane. Wejściówki nienumerowane można kupić również za pośrednictwem serwisu KupBilet.pl.

CENNIK BILETÓW:

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory C, D – 70 zł
Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory E, F, G – 60 zł
Bilet miejsce stojące na koronie trybuny wokół pierwszego wirażu lub na koronie trybuny odkrytej (nad sektorami C, D, E, F) – 50 zł
Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące przy drugim wirażu – 45 zł
Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł
Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 25 zł
Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł
Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców z Lublina) – 50 zł

Bilety nienumerowane można zakupić również do własnego wydruku w serwisie KupBilet.pl

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.