ORLEN Cellfast Wilki z awansem do ćwierćfinałów DMPJ!

Za nami dwie rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na krośnieńskim torze. Sponsorem tytularnym turniejów był PKN Orlen. Zespół ORLEN Cellfast Wilki Krosno zajął trzecie miejsce w dzisiejszych (2 czerwca) zmaganiach. Drużyna w składzie Krzysztof Sadurski, Kacper Szopa, Miłosz Grygolec i Patryk Nater zgromadziła 28 punktów. Na pierwszej pozycji uplasowała się Unia Tarnów a drugie miejsce zajął Motor Lublin. Na ostatniej czwartej pozycji zmagania zakończyła drużyna Texom Stali Rzeszów.

– Bardzo cieszy mnie postawa moich podopiecznych. Najważniejsze, że z każdymi zawodami krok po kroku podnoszą swoje umiejętności – opisuje trener ORLEN Cellfast Wilki Ireneusz Kwieciński. – Nie ukrywam, że wszyscy czujemy satysfakcję z faktu, że naszą drużyną tworzą wychowankowie wsparci Krzysztofem Sadurskim, który związał się z nami na zasadzie definitywnego transferu z Unii Leszno i będzie u nas jeździł do końca wieku młodzieżowego. W naszej drużynie jest chemia i liczę, że dzięki ciężkiej pracy będziemy coraz mocniejsi – dodaje opiekun młodych krośnieńskich żużlowców.

Szczegółowe wyniki za portalem SportoweFakty.pl: Wyniki runda DMPJ w Krośnie – 02.06.2022

Zespół ORLEN Cellfast Wilki Krosno 2022. Na zdjęciu od lewej: Miłosz Grygolec, Kacper Szopa, Patryk Nater, Krzysztof Sadurski i trener Ireneusz Kwieciński.