Marta Półtorak i Marma z Wilkami w sezonie 2020!

To już pewne. Marma Polskie Folie pozostanie sponsorem Wilków Krosno na przyszłoroczne rozgrywki. Będzie to tym samym drugi sezon z rzędu współpracy krośnieńskiego klubu z rzeszowską firmą. Dodatkowo na sezon 2020 Marma zwiększy swoje wsparcie finansowe dla Wilków.

Foto Marta Poltorak Grzegorz Lesniak1Prezes Marmy Polskie Folie Marta Półtorak otrzymała od prezesa Wilków Grzegorza Leśniaka okolicznościowe tablo i statuetkę w ramach podziękowań za dotychczasową owocną współpracę.

– Już przed rokiem na starcie naszej współpracy mówiłam, że możemy działać razem w dłuższej perspektywie i to właśnie realizujemy – mówi prezes firmy Marma Polskie Folie Marta Półtorak. – Cieszę się, że klub osiągnął cele na 2019 rok. Na stadionie nie brakowało emocji sportowych o czym mogłam się osobiście przekonać. Klub jest ułożony i ma podstawy do dalszego rozwoju. Wilki realizują swoją bardzo przemyślaną strategię budowy krok po kroku coraz mocniejszego ośrodka i chcemy w tym pomóc. Dlatego działamy dalej – podkreśla Marta Półtorak.

Będzie to drugi sezon z rzędu współpracy krośnieńskiego klubu z rzeszowską firmą. – Jesteśmy dumni, że nieprzerwanie współpracujemy razem. Wilki dostarczają wszystkim mnóstwo pozytywnych wrażeń i emocji, a żużel jako sport rodzinny ma w sobie szczególną moc. Bardzo cieszę się, że Marma stawia na nas i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Wespół z panią prezes Martą Półtorak podsumowaliśmy właśnie sezon 2019 i sporo rozmawialiśmy o przyszłorocznych rozgrywkach. To bardzo cenne, że zawsze możemy liczyć także na podpowiedzi pani prezes, która przecież ma ogromne doświadczenie w sporcie żużlowym jak i w świecie biznesu – mówi prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.

Marma Polskie Folie grupa logoFirma Marma Polskie Folie to jeden z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie.

Strona internetowa: marma.com.pl

Serwis facebook: facebook.com/marmapolskiefolie