Marta Półtorak i Marma z Wilkami w sezonie 2020!

To już pewne. Marma Polskie Folie pozostanie sponsorem Wilków Krosno na przyszłoroczne rozgrywki. Będzie to tym samym drugi sezon z rzędu współpracy krośnieńskiego klubu z rzeszowską firmą. Dodatkowo na sezon 2020 Marma zwiększy swoje wsparcie finansowe dla Wilków.

Prezes Marmy Polskie Folie Marta Półtorak otrzymała od prezesa Wilków Grzegorza Leśniaka okolicznościowe tablo i statuetkę w ramach podziękowań za dotychczasową owocną współpracę.

– Już przed rokiem na starcie naszej współpracy mówiłam, że możemy działać razem w dłuższej perspektywie i to właśnie realizujemy – mówi prezes firmy Marma Polskie Folie Marta Półtorak. – Cieszę się, że klub osiągnął cele na 2019 rok. Na stadionie nie brakowało emocji sportowych o czym mogłam się osobiście przekonać. Klub jest ułożony i ma podstawy do dalszego rozwoju. Wilki realizują swoją bardzo przemyślaną strategię budowy krok po kroku coraz mocniejszego ośrodka i chcemy w tym pomóc. Dlatego działamy dalej – podkreśla Marta Półtorak.

Będzie to drugi sezon z rzędu współpracy krośnieńskiego klubu z rzeszowską firmą. – Jesteśmy dumni, że nieprzerwanie współpracujemy razem. Wilki dostarczają wszystkim mnóstwo pozytywnych wrażeń i emocji, a żużel jako sport rodzinny ma w sobie szczególną moc. Bardzo cieszę się, że Marma stawia na nas i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Wespół z panią prezes Martą Półtorak podsumowaliśmy właśnie sezon 2019 i sporo rozmawialiśmy o przyszłorocznych rozgrywkach. To bardzo cenne, że zawsze możemy liczyć także na podpowiedzi pani prezes, która przecież ma ogromne doświadczenie w sporcie żużlowym jak i w świecie biznesu – mówi prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.

Firma Marma Polskie Folie to jeden z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie.

Strona internetowa: marma.com.pl

Serwis facebook: facebook.com/marmapolskiefolie