Marta Półtorak: mam nadzieję, że razem popracujemy dłużej [Zdjęcie]

Jednym z najważniejszych zadań klubu Wilki Krosno SA, oprócz pracy nad poprawą wyników sportowych, jest budowa długotrwałego zaufania fanów żużla i sponsorów. Cieszymy się, że możemy poinformować, że po wielu latach strategicznego sponsoringu żużla w Rzeszowie firma Marma Polskie Folie zdecydowała się wesprzeć finansowo Wilki Krosno SA zostając partnerem naszego klubu. Strategia długofalowej i szczegółowo zaplanowanej budowy profesjonalnego ośrodka żużlowego w Krośnie zyskała pełną akceptację prezes rzeszowskiego przedsiębiorstwa – Marty Półtorak.

– Od wielu lat znam ludzi, którzy teraz, w jednym miejscu tworzą klub Wilki Krosno. To osoby, które mają konkretny plan na prowadzenie tego przedsięwzięcia i znają się na rzeczy. Pomożemy w realizacji tego projektu. Mam nadzieję, że popracujemy wspólnie w dłuższej perspektywie, tym bardziej, że ludzie działający w Wilkach to osoby godne zaufania. Plan klubu został opracowany na kilka lat i to nas bardzo cieszy. Jako firma będziemy wspierać klub w Krośnie przede wszystkim w zakresie szkolenia młodzieży. Byłam kilka razy na stadionie w Krośnie. Ten tor, najdłuższy w Polsce, ma swoją specyfikę. Wierzę, że będziemy świadkami dobrych widowisk i pozytywnych wrażeń – podkreśla prezes Marmy Polskie Folie Marta Półtorak.

Na zdjęciu od lewej: prezes Wilki Krosno SA Robert Dobosz, prezes Marmy Polskie Folie Marta Półtorak i wiceprezes Wilki Krosno SA Grzegorz Leśniak.

– Bardzo cieszymy się ze współpracy z tak cenioną osobą jaką jest pani Marta Półtorak. Warto podkreślić, że oprócz finansowego wsparcia naszego klubu przez firmę Marma Polskie Folie możemy liczyć również na wskazówki, sugestie bezpośrednio od samej pani prezes z którą jesteśmy w kontakcie. To pomoc nie do przecenienia. Chcemy korzystać z wielkiego doświadczenia pani Marty Półtorak i cieszymy się, że mamy taką możliwość – mówi prezes Wilków Krosno Robert Dobosz.

Firma Marma Polskie Folie to jeden z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie.

Strona internetowa: marma.com.pl

Serwis facebook: facebook.com/marmapolskiefolie