Witamy nowego Partnera! Max Stone razem z Cellfast Wilkami

Miło nam poinformować, że do grona Partnerów klubu Cellfast Wilki Krosno dołączyła firma Max Stone. Stosowna umowa została dziś podpisana w siedzibie firmy, w miejscowości Bratkówka koło Krosna.

 

Firma Max Stone oferuje najwyższą jakość płytek dekoracyjnych oraz kamieni dostarczając produkty oparte o nowoczesną technologię, design oraz materiał. Partner Cellfast Wilków nieprzerwanie stara się poszerzać asortyment, wzbogacać ofertę o nowe płytki oraz kamienie, które są zgodne ze światowymi trendami wzornictwa.

Na zdjęciu od lewej: prezes Cellfast Wilków Grzegorz Leśniak, dyrektor handlowy Max Stone Rafał Niedzielski, prezes firmy Max Stone Krzysztof Wójcik oraz wiceprezes Cellfast Wilków Robert Węgrzyn.

– Cieszymy się ze współpracy z klubem żużlowym z Krosna. Z niecierpliwością czekamy na nowy sezon i emocje, których dostarczą nam Wilki – powiedział prezes Max Stone Krzysztof Wójcik po złożeniu podpisów na umowie, która została zawarta na rok z opcją przedłużenia. Satysfakcji z zawartego porozumienia nie ukrywał również sternik Wilków. – Współpraca z działającą tak profesjonalnie firmą jak Max Stone to dla nas powód do dumy. Jestem przekonany, że obie strony będą zadowolone z podjętego wyzwania – podkreślił Grzegorz Leśniak.

Produkty firmy Max Stone dostępne są między innymi w sieci sklepów Leroy Merlin oraz na stronie internetowej: maxstone.pl

Polecamy również facebook firmy Max Stone: facebook.com/maxstone