Mecz z Tauron Włókniarzem Częstochowa przeniesiony na 29 czerwca!

Ze względu na zapowiadane na piątek (23 czerwca) opady deszczu mecz Cellfast Wilki Krosno vs. Tauron Włókniarz Częstochowa w ramach 10. rundy PGE Ekstraligi został przełożony na przyszły czwartek, 29 czerwca na godz. 20:30.

Wszystkie karnety i zakupione bilety zachowują ważność. Ewentualnego zwrotu wejściówek zakupionych online można dokonać za pośrednictwem systemu KupBilet.pl. Mecz Cellfast Wilki Krosno – Tauron Włókniarz Częstochowa nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przypominamy, że pula dostępnych wejściówek jest ograniczona ze względu na pojemność stadionu. Decyduje zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

W niedzielę 25 czerwca o godz. 16:30 w Krośnie czeka nas konfrontacja Cellfast Wilków z liderem PGE Ekstraligi – Betard Spartą Wrocław. Bilety na to spotkanie można kupić w fan shopie w siedzibie naszego klubu na stadionie w Krośnie przy ul. Legionów 1. Sklep czynny w piątek w godzinach od 9:00 do 17:00 i w sobotę (dzień przedmeczowy) w godzinach 10:00:15:00. Bilety do własnego wydruku (konieczność wydruku) dostępne są również online w serwisie KupBilet.pl.