Merkury Market sponsorem krośnieńskiego żużla!

Firma Merkury Market została nowym partnerem klubu żużlowego Cellfast Wilki Krosno. Zgodnie z podpisaną dziś umową Cellfast Wilki i posiadająca siedzibę w Krośnie firma Merkury Market będą współpracować w sezonie 2022 z opcją przedłużenia kooperacji na kolejne lata.

– Ogłoszone dziś partnerstwo ma dla nas szczególne znaczenie. Angażujemy się we współpracę, która ma przed sobą duże perspektywy – powiedział przedstawiciel sieci sklepów Merkury Market Paweł Bereś. – Szczegółowo przyglądaliśmy się działaniom klubu od początku jego powstania. Wnioski z naszych obserwacji ukierunkowały nas na podjęcie współpracy. Duże znaczenie miał świetny wynik sportowy drużyny z minionego sezonu. Klub doskonale się rozwinął, całe miasto żyje żużlem. Stąd decyzja o nawiązaniu całorocznej współpracy z krośnieńskim klubem. Liczymy, że razem będziemy przeżywać wspaniałe emocje w zbliżającym się sezonie – podkreślił reprezentant Merkury Market Paweł Bereś.

Na zdjęciu od lewej prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak i reprezentant sieci Merkury Market Paweł Bereś.

Na mocy podpisanej umowy logotypy Markery Market będą między innymi eksponowane na krośnieńskim stadionie podczas meczów ligowych Cellfast Wilków. Merkury Market będzie promować się również w reklamach telewizyjnych w stacji nSport+ przy okazji transmisji meczów eWinner 1. Ligi.

Firma Merkury Market powstała w 1991 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych. Merkury Market oferuje najbardziej konkurencyjne ceny spełniając jednocześnie najwyższe wymagania klientów.

– Bardzo cieszymy się, że możemy przywitać Merkury Market w gronie partnerów Cellfast Wilków. Pozyskanie tak dużego i ważnego partnera jest dowodem na to, że nasze działania są doceniane i sukces z minionego sezonu w postaci wicemistrzostwa eWinner 1. ligi ma swoje realne przełożenie – powiedział prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak. – Kilka lat zabiegaliśmy o współpracę z Merkury Market. Tym bardziej dziś możemy z satysfakcją oznajmić, że działamy razem. To dla nas powód do dumy. W minionym sezonie Merkury Market był partnerem wydarzenia – ostatniego finałowego meczu z drużyną z Ostrowa. Test wypadł dobrze na każdej niwie i dziś złożeniem podpisów na całorocznej umowie rozpoczynamy nowy rozdział naszej współpracy – dodał Grzegorz Leśniak.

W Polsce działa obecnie 21. sklepów Mekury Market. W Krośnie zakupów w Merkury Market można dokonać w marketach przy Bieszczadzkiej 31 lub Czajkowskiego 51. Sklepy Merkury Market na Podkarpaciu funkcjonują jeszcze między innymi w Rzeszowie, Jaśle, Sanoku, Dębicy, Jarosławiu, Mielcu i Tarnobrzegu. Każdego roku sieć sklepów Merkury Market poszerza się o kolejne placówki, a otwieranie nowych obiektów jest odzwierciedleniem realizowanej konsekwentnie od wielu lat polityki firmy, polegającej na zapewnieniu jak najszerszej rzeszy klientów regionu południowej Polski łatwego dostępu do niezwykle bogatej i dostosowanej „na każdą kieszeń” oferty.

Ze szczegółową ofertą sieci sklepów Merkury Market można zapoznać się na stronie merkurymarket.pl

Polecamy również serwis: facebook.com/MerkuryMarketPolska