Michał Finfa w Radzie Miasta Krosna

Miło nam poinformować, że dyrektor zarządzający Cellfast Wilki Krosno Michał Finfa został radnym Miasta Krosna na kadencję 2024-2029.

Michał Finfa w wyborach do Rady Miasta Krosna, które odbyły się w minioną niedzielę 7 kwietnia startował z ramienia komitetu Samorządne Krosno Prezydenta Piotra Przytockiego. Uzyskał rekordową liczbę głosów (708) – najwięcej spośród wszystkich startujących kandydatów w Krośnie biorąc pod uwagę wszystkie ugrupowania.

– Dziękuję wszystkim za poparcie i oddane na mnie głosy. Dzięki Wam uzyskałem najwyższy wynik. Tak mocny mandat poparcia będzie szczególną motywacją w przyszłej pracy w Radzie Miasta Krosna. Dziękuję za zaproszenie do projektu Samorządne Krosno Prezydenta Piotra Przytockiego. Gratuluję również Panu Prezydentowi Piotrowi Przytockiemu wyboru na kolejną kadencję – powiedział Finfa.

Michał Finfa ma 36 lat. Posiada wykształcenie ekonomiczne, jest absolwentem Wydziału Finanse i Rachunkowość Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Od 2016 roku przez pięć lat pełnił funkcję menedżera ekstraligowego klubu żużlowego Włókniarz Częstochowa zdobywając m.in. brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Od 2021 roku jest dyrektorem zarządzającym i menedżerem Cellfast Wilków Krosno. Michał będzie łączył funkcję menedżera i dyrektora zarządzającego oraz radnego Miasta Krosna.

Gratulujemy Michałowi i życzymy powodzenia!