Nabór do redakcji EkstraligaTV na sezon 2023

Rozpoczął się nabór uzupełniający do redakcji EkstraligaTV przed sezonem 2023 PGE Ekstraligi. Osoby aktywne w social mediach, chcące zobaczyć żużel z nieco innej strony, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 14 listopada.

Kolejna odsłona projektu adresowana jest do fanów ze wszystkich ośrodków żużlowych w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem ekstraligowych i beniaminka z Krosna. Swoje zgłoszenia należy wysyłać drogą mailową na adres bestofthebest@speedwayekstraliga.pl do 14 listopada. PGE Ekstraliga skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Poszukiwane są osoby, które posiadają swoje profile na portalach Instagram, Facebook oraz Twitter, ale także kibice chcący włączyć się w projekt w zakresie realizacji wideo (nie jest wymagany własny sprzęt). Warunkiem koniecznym, aby kandydatura była rozpatrywana, jest pełnoletniość oraz przesłanie w zgłoszeniu swojej wybranej aktywności żużlowej lub pasji związanej z żużlem (np. rysunki, grafiki, zdjęcia, wideo, kolekcja, ciekawy post w social mediach itp.). Dodatkowym atrybutem będzie umiejętność tworzenia tekstów informacyjnych.

W zgłoszeniu mailowym kandydaci powinni też podać:

  • wiek
  • miasto, w którym będzie się działać
  • linki do swoich profili na prowadzonych portalach społecznościowych