Nice i Verdon razem z Wilkami! [Zdjęcia, Wideo]

To była wyjątkowo miła chwila. Przy okazji odbywających się w rzeszowskiej hali na Podpromiu Targów Budowlanych EXPO DOM nasz klub związał się umową z dwoma nowymi sponsorami – Nice i Verdon oraz partnerem wspierającym – Elero. To firmy, które od wielu już lat wspierają sport żużlowy. Po raz pierwszy jednak dojdzie do współpracy z krośnieńskim klubem. W ofercie firmy Verdon można znaleźć wysokiej jakości stolarkę okienną i drzwiową, bramy garażowe, osłony zewnętrzne jak i wewnętrzne oraz automatykę do tych produktów. Verdon jest również dystrybutorem marki Nice.

Moment podpisania umowy. Na zdjęciu od lewej: Edward Mazur, Marcin Krupnik z firmy Elero, wiceprezes Wilków Grzegorz Leśniak, właściciel firmy Verdon Arkadiusz Staniek i reprezentujący Nice Wojciech Jankowski.

– Na co dzień jesteśmy tytularnym sponsorem Nice 1. Ligi Żużlowej. Cieszę się, że poprzez firmę Verdom możemy wspierać także zupełnie nowy klub z Krosna. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie się rozwijać – powiedział podczas konferencji prasowej w rzeszowskiej hali na Podpromiu Business Development Manager firmy Nice Wojciech Jankowski. – Ostatnio pomagaliśmy Stali Rzeszów, teraz jesteśmy z Wilkami i czujemy, że klub w bardzo dobry sposób prowadzi budowę swoich struktur. Chcemy w tym uczestniczyć. Czuję, że będziemy razem przeżywać duże emocje w tym sezonie przy okazji meczów Wilków – podsumował właściciel firmy Verdon Arkadiusz Staniek. Nasz klub reprezentowali wiceprezes Grzegorz Leśniak i Edward Mazur. Żużlowiec Wilków zaprezentował oficjalną koszulkę teamu Wilki Krosno 2019, w którą podczas meczów w Krośnie będą mogli również zaopatrywać się kibice.

YouTube player

 

Zapraszamy na stronę firmy Verdon: verdon.com.pl

i serwis firmy Nice: nice.pl