Norbert Krakowiak w Cellfast Wilki na sezon 2024!

Mamy pierwszy transfer na sezon 2024! Miło nam poinformować, że roczną umowę z krośnieńskim klubem podpisał Norbert Krakowiak. Gnieźnianin zawarł z władzami Cellfast Wilków oficjalny prekontrakt, który został już zarejestrowany w Polskim Związku Motorowym.

24-letni Norbert Krakowiak to wychowanek Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Kończący się właśnie sezon rozpoczął w barwach ekstraligowej drużyny ZOOleszcz GKM Grudziądz, ale po kilku kolejkach przeniósł się do pierwszoligowego InvestHousePlus PSŻ Poznań. W ekipie ze stolicy Wielkopolski był jedną z czołowych postaci.

Norbert Krakowiak będzie w krośnieńskim zespole pełnił rolę krajowego seniora. To pierwszy nowy zawodnik pozyskany przez Cellfast Wilki na przyszłoroczne rozgrywki 1. Ligi Żużlowej. Przypomnijmy, że wcześniej oficjalny prekontrakt zawarł Vaclav Milik, a ważne umowy z krośnieńskim klubem posiadają przymierzany do roli zawodnika w kategorii U24 Marko Lewiszyn oraz młodzieżowcy Krzysztof Sadurski, Szymon Bańdur, Piotr Świercz i Kacper Szopa.

O dalszej budowie składu Cellfast Wilków będziemy informować na bieżąco.