Dwie wielkie bitwy w trzy dni! Znamy nowe terminy meczów w Krośnie

To będzie niezwykle emocjonujący żużlowy weekend w Krośnie. Polski Związek Motorowy ogłosił nowe dany meczów krośnieńskiej drużyny z zespołami z Bydgoszczy i Zielonej Góry.

Planowane pierwotnie na 09.05.2022 spotkanie Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz odbędzie się w piątek 13.05.2022 o godz. 20:30.

Również przy jupiterach, już dwa dni później pojedziemy ze spadkowiczem z PGE Ekstraligi z Zielonej Góry. Mecz Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz odbędzie się bowiem w niedzielę 15.05.2022 o godz. 19:15.

Oba spotkania to wielkie hity rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi Żużlowej 2022 w Krośnie. Drużyny z Bydgoszczy i Zielonej Góry to faworyci rozgrywek i główni kandydaci do awansu do najwyższej ligi.

Goście z Bydgoszczy stawią się w Krośnie w iście gwiazdorskim jak na pierwszoligowe warunki składzie. Słoweniec Matej Zagar i Duńczyk Kenneth Bjerre to zawodnicy, którzy jeszcze w sezonie 2021 występowali w PGE Ekstralidze. Teraz mają wprowadzić Abramczyk Polonię do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ponadto bydgoszczan będą reprezentować w Krośnie Daniel Jeleniewski, Adrian Miedziński, Oleg Michaiłow, Wiktor Przyjemski i Przemysław Konieczny.

Wielką ucztą będzie również mecz Cellfast Wilki – Stelmet Falubaz. Goście przyjadą do Krosna w najmocniejszym składzie na czele z uczestnikiem cyklu Grand Prix – Max’em Fricke oraz legendą polskiego żużla – Piotrem Protasiewiczem. Stelmet Falubaz będą ponadto reprezentować m.in. Rohan Tungate i Krzysztof Buczkowski. Do Krosna najpewniej zawita były zawodnik Cellfast Wilków Jan Kvech oraz dobrze znany w Krośnie młodzieżowiec Dawid Rempała.

Team Cellfast Wilki do wygranej nad faworytami rozgrywek chcą poprowadzić Tobiasz Musielak i Andrzej Lebiediew. Nie zabraknie również Vaclava Milika, Mateusza Szczepaniaka czy Rafała Karczmarza oraz Marko Lewiszyna. Formację młodzieżową będą tworzyć Krzysztof Sadurski i Franciszek Karczewski.

Bilet w cenie 38 zł na każdy z meczów są jeszcze dostępne. Wejściówki w cenie 38 zł upoważniają do zajęcia miejsc siedzących na krzesełkach wokół drugiego wirażu lub miejsc stojących na stadionie.

Wejściówki kupicie:

– w dni robocze w Sklepie Klubowym na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie w godz. od 10. do 17

– do własnego wydruku w serwisie kupbilet.pl

bilety na mecz Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0509/opis

bilety na mecz Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0501/opis

– w kasach stadionu w dni meczowe. Kasy będą czynne na trzy godziny przed początkiem każdego spotkania.

Programy meczowe będą dostępne w kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu.