Pickering na Bydgoszcz! Oto składy na półfinał w Krośnie. Będzie gość specjalny!

Joshua Pickering doczeka się debiutu w Wilkach Krosno. 23-letni Australijczyk decyzją trenera Janusza Ślączki pojedzie przeciwko ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz w pierwszym meczu półfinału 2. Ligi Żużlowej 2019. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 18 sierpnia o 16:30 na torze przy Legionów 1 w Krośnie. Posiadający 2-letni kontrakt z krośnieńskim klubem Pickering na co dzień z dobrym skutkiem ściga się na Wyspach w barwach Edynburg Monarchs. – Nie mogę już doczekać się tego pierwszego meczu na krośnieńskim torze. Chcę pokazać, że należy mi się miejsce w składzie. Liczę na regularną jazdę w drużynie z Krosna w przyszłym roku – zapowiada Joshua Pickering.

Joshua Pickering wyląduje w Krakowie w sobotę rano by jeszcze tego samego dnia wziąć udział w treningu na krośnieńskim torze.

Wilki przeciwko faworytowi ligi pojadą bardzo mocnym zestawieniem formacji młodzieżowej. Wszystko dzięki wypożyczeniu zwykłemu na mecze ligowe Mateusza Świdnickiego, który stworzy duet z Patrykiem Rolnickim. Ten drugi wraca do składu Wilków po kontuzji i pojedzie znów jako „gość”. – Bardzo dziękujemy prezesowi Włókniarza Częstochowa Michałowi Świącikowi za wypożyczenie Mateusza Świdnickiego. Nasze rozmowy okazały się owocne. Dysponujemy w tym momencie mocnym składem i liczymy na niedzielną wygraną – podkreśla prezes Wilków Grzegorz Leśniak. – Zaprosiłem prezesa Michała Świącika na niedzielę do nas. Jeśli czas mu pozwoli to pojawi się w Krośnie, które darzy dużą sympatią. Warto podkreślić, że na meczu pojawi się gość specjalny. Były żużlowiec KKŻ-u. Powiem krótko: wielka legenda krośnieńskiego żużla. Szczegóły ujawnimy już wkrótce – dodaje szef krośnieńskiego klubu.

Jedno jest pewne, w niedzielę czeka nas wielka żużlowa uczta.

Wilki Krosno – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz, niedziela – 18.08.2019, godz. 16:30, otwarcie bram stadionu o 14:30.

Awizowane składy

Wilki Krosno:
9. Nicklas Porsing
10. Paweł Hlib
11. Edward Mazur
12. Joshua Pickering
13. Andriy Karpov
14. Mateusz Świdnicki
15. Patryk Rolnicki

Trener: Janusz Ślączka

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
1. Kamil Brzozowski
2. Marcin Jędrzejewski
3. Rene Bach
4. Joshua Grajczonek
5. Dimitri Berge
6. Mateusz Tonder
7. Toamsz Orwat

Menedżer: Jerzy Kanclerz

W zakupie biletów obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Stadion może przyjąć określoną liczbę widzów, dlatego warto pośpieszyć się z zakupem biletów. Obiekt przy Legionów powinien zapełnić się do ostatniego miejsca.

Przypominamy jednocześnie, że zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami na fazę play-off ligi nie obowiązują karnety. Zgodnie z zawartą na nich informacją stałe karty wstępu obowiązywały na mecze rundy zasadniczej. Dotyczy to wszystkich rodzajów karnetów.

Cennik biletów na mecz półfinału

Bilet Trybuna Kryta – 35 zł

Bilet Normalny – 29 zł

Bilet Ulgowy (dla uczniów i studentów od 16 do 25 roku życia, emerytów i rencistów) – 20 zł

Bilet Junior (dla osób od 10 do 15 roku życia) – 15 zł

Bilet z wjazdem samochodem na stadion – 50 zł (do zakupu wyłącznie w biurze klubu przy Legionów 1)

Link do zakupu biletów: BILETY NA PÓŁFINAŁ LIGI – KROSNO 18.08.2019

Empik w Krośnie: Galeria Krosno przy ul. Legionów 17
Punkty Kolportera w Rzeszowie: Obrońców Poczty Gdańskiej 14 (Carrefour), Wyspiańskiego 2.