Piekarnia Rodzinna Guzik razem z Wilkami Krosno! [Zdjęcia]

Miło nam poinformować, że nowym Partnerem klubu żużlowego Wilki Krosno została Piekarnia Rodzinna Guzik. Wypieki i wyroby cukiernicze legendarnej krośnieńskiej piekarni od ponad 70-ciu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Krosna i regionu. Wszystkie produkty wytwarzana są według tradycyjnych receptur.

Stosowną umowę do końca bieżącego roku z opcją przedłużenia na kolejne lata podpisali w siedzibie krośnieńskiego klubu współwłaściciel Piekarni Filip Guzik i prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.

– Widzimy jak profesjonalnie działają Wilki i chcemy być częścią tego projektu. Cieszymy się, że możemy pomóc w budowie dobrego żużlowego ośrodka. Osobiście jestem na każdym meczu. Kibicowałem również podczas wyjazdowego spotkania w Opolu. Bardzo liczę na awans Wilków do pierwszej ligi i chcemy w tym pomóc – powiedział Filip Guzik. Logotypy Piekarni Rodzinnej Guzik znalazły się między innymi na polewaczce zraszającej krośnieński tor. – Współpraca z tak znakomitym Partnerem jak Piekarnia Rodzinna Guzik to dla nas powód do dumy i satysfakcji. Piekarnia Rodzinna Guzik to zasłużona i rozpoznawalna marka nie tylko w Krośnie. Razem budujemy nowy krośnieński żużel i liczymy na owocną współpracę na każdej niwie – podsumował prezes Wilków Grzegorz Leśniak.

Piekarnia Guzik została założona w 1946 roku przez Stanisława Guzika. W 1971 roku firma została przekazana synowi Józefowi. Od 2018 roku Piekarnią Rodzinną Guzik zarządza trzecie pokolenie, rodzeństwo Katarzyna Guzik Rutkowska i Filip Guzik. Produkty dostępne są obecnie w aż sześciu lokalizacjach, a końcem września liczba punktów Piekarni Rodzinnej Guzik wzrośnie do siedmiu.

Lokalizacje punktów firmowych Piekarni Rodzinnej Guzik:

– Łężany, ul. Jana Pawła II 155a

– Krosno ul.Spółdzielcza 3

– Kaufland w Krośnie, ul.niepodległości 6

– Kiosk w Krośnie przy ul. Wojska Polskiego obok Lotto

– Dukla, Rynek 19

– Jasło, ul.Baczyńskiego 16

Od 30 września ruszy również nowy punkt, w Krośnie przy ul. Staszica (stare rondo).