Przed nami żużlowy maraton – mecze U24 Ekstraligi i DMPJ przy Legionów!

W tym tygodniu krośnieńskich fanów speedwaya czeka prawdziwy żużlowy maraton! Od poniedziałku, 10 lipca do środy, 12 lipca trzy ekscytujące wydarzenia z udziałem naszej Watahy przy Legionów!

Już w poniedziałek, 10 lipca o godzinie 17:00 ORLEN Cellfast Wilki Krosno podejmą na stadionie przy Legionów 1 GKM Grudziądz w ramach rozgrywek U24 Ekstraligi. We wtorek, 11 lipca o tej samej godzinie czeka nas kolejny pojedynek naszej młodej Watahy, w którym zmierzy się z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski. Przypomnijmy – jak dotychczas ORLEN Cellfast Wilki zanotowały komplet 10 zwycięstw i zajmują pozycję lidera tabeli U24 Ekstraligi z przewagą 6 punktów nad drużyną z Ostrowa i 9 „oczek” nad ekipą z Grudziądza.

Na mecze U24 Ekstraligi na krośnieńskim stadionie nie obowiązują karnety. Biletem wstępu będzie program meczowy w cenie 15 zł, który można nabyć w kasach przy bramach B1 (brama główna od strony ul. Legionów) i B4 (brama od strony placu targowego). Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny.

To nie koniec emocji, ponieważ już w środę, 12 lipca o 17:00 runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Krośnie, w której ORLEN Cellfast Wilki zmierzą się z Grupa Azoty Unią Tarnów, Motorem Lublin oraz Texom Stalą Rzeszów. Na ten turniej wstęp wolny!

Do zobaczenia na stadionie!