Rewelacyjna oglądalność meczu Wilków w Motowizji!

Dopiero co wystartowała, a już ma bardzo dobre wyniki. Hit drugiej kolejki 2. Ligi Żużlowej – mecz OK Bedmet Kolejarz Opole – Wilki Krosno, transmitowany na antenie Motowizji, obejrzało 60 tysięcy widzów! To wynik znacznie przekraczający oczekiwania.

2. Liga Żużlowa zaczęła sezon 31 lipca, a biorą w niej udział drużyny z Krosna, Opola, Poznania, Rawicza, Rzeszowa i niemieckiego Wittstocka. W każdej ligowej kolejce Motowizja transmituje wszystkie trzy mecze na żywo: w piątek od godziny 15.45, a w sobotę i niedzielę od 11.30.

Już w 2. kolejce oglądalność trzeciej klasy rozgrywkowej okazała się bardzo dobra. Mecz na szczycie OK Bedmet Kolejarz Opole – Wilki Krosno zanotował 60-tysięczną widownię.

– 60 tysięcy widzów, oglądających transmisje z Opola przekroczyło wszelkie nasze oczekiwania i rokuje nadzieje na o wiele większe wyniki we wrześniu. Nie zapominajmy, że trwa obecnie szczyt sezonu urlopowego i wielu naszych widzów chwilowo nie ma dostępu do telewizji. Sam staram się oglądać na bieżąco. Byłem też na inauguracji sezonu w Rzeszowie i już po pierwszym meczu stałem się wielkim fanem żużla, który jest niezaprzeczalnym hitem roku 2020 na antenie Motowizji – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Na zdjęciu prezes Motowizji Krzysztof Mikulski i prowadząca żużlowe studio podczas transmisji z 2. Ligi Żużlowej Joanna Cedrych.

– Cieszymy się, że już na starcie sezonu w 2. Lidze otrzymaliśmy tak duże zaufanie i wsparcie fanów żużla. Serdecznie za to dziękujemy. To bardzo podbudowuje i daje jeszcze więcej energii do pracy. Pokazuje też, że w tej klasie rozgrywkowej jest ukryty potencjał, który z każdym meczem coraz mocniej odkrywamy. Hasło #nowawizjazuzla staje się coraz bardziej popularne, a zaproponowana przez nas realizacja meczów i postawienie w obsadach na kobiety oraz przedstawianie historii klubów czy miast okazują się słuszną drogą – komentuje Gabriel Waliszko, koordynator projektu żużlowego w Motowizji.

Najbliższe transmisje na żywo w Motowizji:

  • piątek, 14 sierpnia: LIVE – Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów, godz. 15:45
  • sobota, 15 sierpnia: LIVE – Metalika Recykling Kolejarz Rawicz – MSC Wölfe Wittstock, godz. 11:30
  • niedziela, 16 sierpnia: LIVE – SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole, godz. 11:30

Podsumowania i retransmisje:

  • wtorek, 18 sierpnia: (retransmisja) – Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów, godz. 17:30
  • wtorek, 18 sierpnia: (premiera) – Magazyn 2. Ligi Żużlowej – podsumowanie 3. kolejki, godz. 21
  • środa, 19 sierpnia: (retransmisja) – Metalika Recykling Kolejarz Rawicz – MSC Wölfe Wittstock, godz. 17:30
  • czwartek, 20 sierpnia: (retransmisja) – SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole, godz. 17:30