Rośniemy w siłę! Stolarcent i AMD Group razem z Cellfast Wilkami!

Miło nam poinformować, że firma Stolarcent będzie trzeci sezon z rzędu Partnerem Cellfast Wilków Krosno. Mieszczące się w Krościenku Niżnym koło Krosna przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi dla stolarzy. Zajmuje się również cięciem i oklejaniem płyt na wymiar oraz produkcją mebli. – Doceniamy to jak fantastycznie rozwinął się klub z Krosna i chcemy razem z nim cieszyć się z kolejnego dobrego sezonu. Stąd decyzja, że blisko trzykrotnie zwiększamy nasze wsparcie finansowe dla Wilków – powiedział prezes firmy Stolarcent Michał Drymajło, który jest jednocześnie właścicielem AMD Group. Firma z Rzeszowa została także partnerem krośnieńskiego żużla. Stosowne umowy zostały już podpisane.

Na zdjęciu od lewej prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak oraz prezes Stolarcent i właściciel marki AMD Group Michał Drymajło.

– Współpracuje z nami coraz więcej firm co jest dla nas powodem do dumy. Krok po kroku budujemy coraz mocniejszy żużlowy ośrodek według szczegółowo zaplanowanej strategii. Przed nami sezon 2022 podczas którego planujemy walczyć o czołowe pozycje w tabeli eWinner 1. Ligi – podsumował prezes Cellfast Wilków Grzegorz Leśniak.