Wilki razem z Portem Lotniczym w Rzeszowie! [Wideo, Zdjęcia]

Tego w krośnieńskim żużlu jeszcze nie było! Nowym partnerem Wilków Krosno został Port Lotniczy Rzeszów Jasionka. Dzięki podpisanej umowie ekspozycje marketingowe dotyczące krośnieńskiego speedwaya znalazły się na lotnisku w podrzeszowskiej Jasionce.

YouTube player

– Przecieramy nieznany do tej pory w krośnieńskim sporcie szlak. Współpraca z tak poważnym partnerem jak port lotniczy w Rzeszowie to dla nas powód do szczególnej satysfakcji. Na lotnisku prezentowane są treści marketingowe Wilków, w tym logotypy partnerów naszego klubu. To bardzo prestiżowe miejsce i cieszymy się, że nasze rozmowy z władzami lotniska zakończyły się sukcesem – mówi prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.

Makieta przedstawiająca żużlowca Wilków – Andrieja Karpowa prezentuje się wyjątkowo efektownie. Na zdjęciu wiceprezes Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka Michał Tabisz i prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak (po prawej).

Zgodnie z porozumieniem w holu głównym portu w Jasionce znalazła się makieta prezentująca żużlowca Wilków. W strefie przejścia do samolotów widnieje prezentacja klubu, a na lotniskowych ekranach we wszystkich strefach prezentowane jest wideo promujące nowy krośnieński żużel i sponsorów klubu Wilki Krosno SA. W planach jest również uruchomienie na lotnisku stanowiska z klubowymi gadżetami. – Nie ukrywam, że bardzo podoba mi się to jak działa klub Wilki. To profesjonalne podejście na każdej niwie i z przyjemnością rozpoczynamy naszą współpracę. O emocjach podczas meczów Wilków przekonałem się osobiście na stadionie w Krośnie podczas minionego sezonu – informuje wiceprezes Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka Michał Tabisz. W przyszłym roku, w ramach sezonu 2020 w trakcie meczów Wilków przy Legionów w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców wynikających z nawiązanej współpracy. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.