Są już bilety na derby Cellfast Wilki – Texom Stal!

W ostatnią niedzielę czerwca (30.06) wyczekiwany mecz przy Legionów – zmierzymy się z Texom Stalą Rzeszów! Bilety na Derby Podkarpacia są już w sprzedaży.

Obie ekipy zmierzyły się już w tym sezonie na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. „Żurawie” z pewnością będą chciały zmazać plamę po pierwszym tegorocznym starciu Cellfast Wilków z Texom Stalą. Przy Hetmańskiej drużyna z Miasta Szkła zwyciężyła 51:39.

– Wygraliśmy pierwsze spotkanie z Texom Stalą na torze w Rzeszowie i aż prosi się, by zwyciężyć także na domowym obiekcie. Szykuje się bardzo trudne starcie, bo wiadomo, że derby zawsze rządzą się swoimi prawami. Poszczególni zawodnicy w naszej drużynie w ostatnim domowym meczu z ekipą z Gdańska poprawili swoją dyspozycję jeździecką, co jest dobrą prognozą przed spotkaniem derbowym z zespołem z Rzeszowa. To mecz, na który specjalnie nie trzeba zapraszać. Kibice zarówno w Krośnie, jak i w Rzeszowie, szykuje się na wizytę na krośnieńskim stadionie w ostatnią niedzielę czerwca – mówi prezes Cellfast Wilki Krosno, Grzegorz Leśniak.

Cellfast Wilki wystąpią w meczu z Texom Stalą w najmocniejszym możliwym zestawieniu – z kapitanem teamu Vaclavem Milikiem, Kennethem Bjerre, Norbertem Krakowiakiem i Patrykiem Wojdyło. Pozycję U24 obsadzi Jonas Seifert-Salk, zaś wśród juniorów ujrzymy Szymona Bańdura i Piotra Świercza. Drużyna ze stolicy Podkarpacia przy Legionów pojawi się między innymi z trzykrotnym indywidualnym mistrzem świata Nickim Pedersenem, czy dobrze radzącymi sobie w tym sezonie Jacobem Thorssellem i Marcinem Nowakiem.

– Podczas pierwszego meczu w Rzeszowie spotkaniu towarzyszyła świetna atmosfera. Myślę, że tak samo będzie przy Legionów. Będziemy świadkami emocjonującego meczu i bardzo dobrej zabawy na trybunach. W związku z tym, że wielu fanów z Rzeszowa zaplanowało przyjazd do Krosna, w związku z tym apelujemy o wcześniejszy zakup biletów. Pojemność stadionu w Krośnie jest ograniczona i zwyczajnie może okazać się, że przed samym spotkaniem biletów w sprzedaży już nie będzie – dodaje sternik krośnieńskiego żużla.

Bilety na mecz 10. rundy Metalkas 2. Ekstraligi można nabyć w sklepie klubowym przy ul. Legionów 1 w dni robocze w godzinach 9:00-17:00. Trwa również sprzedaż internetowa za pośrednictwem portalu KupBilet.pl.

Nie może Was zabraknąć na tym meczu – emocje gwarantowane!

CENNIK BILETÓW NUMEROWANYCH (przypisanych do krzesełka):

Trybuna Kryta przy starcie – Sektor A – 80 zł
Trybuna Kryta przy starcie – Sektor B – 65 zł
Trybuna Pierwszy Wiraż – Sektory B1, B2 – 65 zł
Trybuna Pierwszy Wiraż – Sektory od B3 do B8 – 60 zł
Trybuna Odkryta – Sektory C,D – 55 zł
Trybuna Odkryta – Sektory E, F, G – 50 zł

CENNIK BILETÓW NIENUMEROWANYCH:

Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące przy drugim wirażu – 40 zł
Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł
Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 20 zł
Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł
Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców gości) – 50 zł

Stadion w Krośnie ma ograniczoną pojemność. Bilety będą sprzedawane tylko do wyczerpania puli. Decyduje zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.